وزارت نیرو و نفت اختلافی بر سرسوخت نیروگاه‌ها ندارند

وزیر نیرو با بیان اینکه وزارت نیرو و نفت اختلافی بر سر سوخت نیروگا ه‌ها ندارند، گفت: در سال گذشته میزان گاز تحویل داده شده وزارت نفت حدود ۲۰ درصد نسبت به سال ۹۲ افزایش پیدا کرده است.

به گزارش عیارآنلاین، حمیدرضا چیت‌چیان با بیان اینکه وزارت نفت همکاری خوبی با وزارت نیرو برای تامین برق انجام داده است،گفت: امسال نیز برنامه‌ریزی های لازم  برای تامین سوخت انجام شده و درپی اقدامات سال های گذشته  امیدواریم وزارت نفت در جهت تدارک نیاز وزارت نیرو تلاش کند.

 وزیرنیرو با تاکید براینکه وزارت نیرو و نفت اختلافی برسر سوخت نیروگاه‌ها ندارند، تصریح کرد: درسال گذشته میزان گاز تحویلی حدود ۲۰ درصد نسبت به سال ۹۲ افزایش پیدا کرد که ان شاالله امسال وضعیت بهتری داشته باشد و قیمت سوخت امسال نیز تعیین شده است.

وزارت نفت: نباید مجانی گاز به نیروگاه داده شود

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ملت؛وزارت نفت دررابطه با تامین سوخت نیروگاه‌ها گفته بود،اگر قرار باشد گازی را که بابت صادرات آن پول وارد کشور می‌شود به صورت رایگان به تولید برقی داده شود که صادر می‌شود و بعد قیمت آن برق صادراتی منهای اپسیلون باشد این کار اقتصادی نخواهد بود.

نباید مجانی گاز به نیروگاه داده شود و آن‌ها برق را رایگان صادر کنند که اگر این گونه باشد برای وزارت نفت به صرفه‌تر است که خود وزارتخانه گاز را صادر کند چون ارز بهتری نصیبشان می‌کند.

منبع: خانه‌ملت

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: