۱۴ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۴۵
معاون سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی

نامه ۴ وزیر در نیمه دوم شهریور نوشته شده بود/ نباید نامه علنی می‌شد

معاون سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور گفت: انتشار نامه ۴ وزیر درباره مشکلات بازار سرمایه و علنی کردن آن به صورت عمومی کار درستی نبود و باید در هیأت دولت مطرح می‌شد.

به گزارش عیارآنلاین، غلامرضا شافعی معاون سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور درباره نامه ۴ وزیر اقتصاد، صنعت، دفاع و کار اظهار داشت: درباره این نامه باید وزرا اظهارنظر کنند اما هر شخصی مسائل و نظرات خود را درباره اقتصاد مطرح کرده است.

وی افزود: اینکه نامه ۴ وزیر به رئیس جمهور علنی شده است، کار درستی نبود و اطلاعی درباره هدف از این کار ندارم.

معاون سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور با تأکید بر اینکه این نامه نیمه دوم شهریورماه به گفته وزرا ارسال شده بود، گفت: به نظر من این نامه نباید علنی و به طور عمومی در جامعه پخش می‌شد، وزرای نگارنده این نامه نظرات‌شان را اعلام کرده‌اند که باید در دولت مطرح شود.

به گزارش فارس، اخیراً نامه‌ای را ۴ وزیر به رئیس جمهور درباره مشکلات و رکورد بازار سرمایه ارائه کرده‌اند که ۲ روز پیش در تمام رسانه‌ها منتشر شد و مردم منتظر نتایج بررسی‌های دولت و تصمیم‌گیری آنها هستند. در این نامه به صراحت در خصوص رکود در اقتصاد کشور و احتمال ایجاد بحران در آینده هشدار داده شده است و از رئیس جمهور تقاضای رسیدگی و تصمیم‌گیری فوری شد.

منبع: فارس

برچسب‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: