۱۲ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۴۲
در دانشگاه تهران برگزار می‌شود

نخستین همایش ملی «امنیت، کیفیت و زیرساخت فناوری اطلاعات»

نخستین همایش ملی «امنیت، کیفیت و زیرساخت فناوری اطلاعات»، ۱۲ مهرماه امسال در پردیس دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

به گزارش عیارآنلاین،این همایش توسط شرکت «TÜV NORD Iran»، عضو هولدینگ بین‌المللی TÜV NORD Group و با حمایت مراجع تخصصی چون دانشکده مهندسی صنایع پردیس دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران، سازمان فناوری اطلاعات ایران و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می‌شود.

بر اساس این گزارش، این همایش به منظور اشاعه دانش فنی و به ‌اشتراک‌گذاری تجربیات کاربردی ارزشمند در زمینه ارزشیابی فناوری اطلاعات، با تأکید بر محصولات و خدمات به‌ روز شرکت‌های TÜV NORD وTÜV IT و با تمرکز بر ارائه دستاوردهای نوین جهانی برگزار می‌شود.

از محورهای این همایش می‌توان به «ارائه آخرین یافته‌های علمی، فنی، پژوهشی و تجربی مرتبط با مباحث تخصصی همایش»، «ارائه بهترین تجارب موجود در زمینه موضوعات همایش» و «محصولات و خدمات نوین شرکت برگزارکننده و سایر سازمان‌های دارای تخصص مرتبط» اشاره کرد.

همچنین در این همایش مباحث تخصصی همچون «ارزیابی انطباق در حوزه امنیت محصولات و خدمات فناوری اطلاعات از قبیل ارزیابی امنیت فضای سایبر و امنیت شبکه پرداخت»، «ارزیابی انطباق در حوزه کیفیت محصولات و خدمات فناوری اطلاعات از قبیل ارزیابی کیفیت کد منبع و رابط کاربری نرم‌افزار و نیز ارزیابی برنامه‌های موبایل»، «ارزیابی انطباق در حوزه زیرساخت محصولات و خدمات فناوری اطلاعات از قبیل ارزیابی مراکز داده» و « ضرورت ارزیابی انطباق محصولات و خدمات فناوری اطلاعات و نشان‌های اعتماد (Trust) قابل اعطا به محصولات و خدمات فناوری اطلاعات» مطرح و بررسی می‌شود.

منبع: ایسنا

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: