۲۲ شهریور ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۰۰

دوره آموزش مدیران مدارس سمپاد کشور برگزار می شود

رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان کشور، از برگزاری دوره مدیران مدارس سمپاد کشور خبرداد.

به گزارش عیارآنلاین، حسین شجاعی در نشست شورای معاونان اداره کل آموزش پرورش استان سمنان  اظهارکرد: روسای مناطق با مدارس سمپاد تعامل ویژه ای داشته باشند.

رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان کشور با بیان اینکه امسال به عنوان مهمترین این مدارس، مشاوره را در نظر گرفتیم، ادامه داد : دوره مشاورین فروردین ماه امسال برگزار شد و در آن  ۱۳۰ نفر مشاور در کشور شرکت کرده اند.
وی از برگزاری که دوره برای مدیران مدارس سمپاد خبر داد ، گفت: بخش های مختلف آموزش و پرورش همواره در برنامه های گوناگون با مرکز ملی پرورش استعداد های درخشان همکاری خوبی داشته اند.
شجاعی با اشاره به دو برنامه به عنوان برنامه اصلی هدف در این مراکز، آزمون ملی را یکی از این اهداف خواند و افزود: این آزمون بر اساس سئوال های استعدادی باید باشند نه سئوال های پیشرفت تحصیلی.
وی ادامه داد: مجموعه  مدیریت آزمون ها و سنجش برای تعداد قلیلی که برای آزمون خارج از کشور شرکت می کنند مصاحبه هم در نظر گرفته  است.
رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان کشور گفت: توانستیم بعد از ۳۸ سال کتاب با نظارت دفتر کتب درسی چاپ کنیم که یک افتخار برای ما است .
وی با بیان همراهی و همکاری بخش های مختلف آموزش و پرورش گفت: این واحدها در برنامه های مختلف  با ما همراه است.
درپایان نشست شورای معاونان اداره کل آموزش پرورش استان از عوامل اجرایی بیست و سومین مسابقات  قرآنی مدارس سمپاد در سمنان با حضور حسین شجاعی ، رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان کشور و رئیس باشگاه و دانش پژوهان با اهدای لوح سپاس  تجلیل به عمل آمد.
منبع: پانا

چهره‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: