شماره جدید ماه‌نامه «رشد معلم» منتشر شد + دانلود

ماه‌نامه آموزشی، تحلیلی و اطلاع‌ رسانی رشد معلم، مجله‌ای است که پژوهش‌ها، مطالعات و تجربه‌های زیسته صاحب‌نظران و معلمان درباره مسائل بنیادی، کاربردی و تحولات آموزش‌وپرورش را برای انجام بهتر فرایند یاددهی- یادگیری به معلمان و دانشجویان دانشگاه فرهنگیان ارائه می‌دهد.

به گزارش سرویس آموزش و پرورش عیارآنلاین، مجله رشد معلم، نشریه‌ای است جهت اطلاع‌رسانی و آموزش غیرمستقیم معلمان در زمینه‌های فعالیت‌های مورد نیاز برای به‌سازی فرایند یاددهی- یادگیری در محیط مدرسه و کلاس درس.
ماه‌نامه آموزشی، تحلیلی و اطلاع‌ رسانی رشد معلم، پژوهش‌ها، مطالعات و تجربه‌های زیسته صاحب‌نظران و معلمان درباره مسائل بنیادی، کاربردی و تحولات آموزش‌وپرورش را برای انجام بهتر فرایند یاددهی- یادگیری به معلمان و دانشجویان دانشگاه فرهنگیان ارائه می‌دهد.

آخرین شماره از این ماه‌نامه برای آماده‌سازی معلمان پایه‌های تحولی یعنی پایه‌های دوره ابتدایی و متوسطه اول به ویژه پایه پنجم و نهم در سال جاری تدوین و چاپ شده است.تمام مطالب این ویژه‌نامه توسط معلمان و کارشناسان و براساس واقعیت‌های مدارس ایران تولید شده و هیچ بخش ترجمه‌ای در آن وجود ندارد.

رشد معلم

برای دریافت متن کامل این ماه‌نامه، اینجا را کلیک کنید.

سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی

برچسب‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: