معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش

صدور مجوز «دوره پیش‌دبستانی» در مهدهای کودک توسط آموزش و پرورش/ مجوزها به‌زودی صادر می‌شود

معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه مجوز «دوره پیش‌دبستانی» در مهدهای کودک توسط این وزارتخانه صادر می‌شود، گفت: به زودی اطلاعیه‌ای صادر می‌شود تا مهدهای کودک برای دریافت مجوز مراجعه کنند.

به گزارش عیارآنلاین، محمد دیمه‌ور معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش در خصوص واگذاری مجوز مراکز پیش‌دبستانی به آموزش و پرورش اظهار داشت: تمام مقررات و قوانین تأکید داشتند که صدور مجوز، نظارت و تأیید محتوای دوره پیش‌دبستانی با آموزش و پرورش است.

وی ادامه داد: اختلافی بین آموزش و پرورش و سازمان بهزیستی بود مبنی بر اینکه متولّی مراکز پیش‌دبستانی که در مهدهای‌ کودک‌ دایر هستند، چه کسی است و سازمان بهزیستی مدعی بود مجوز ایجاد پیش‌دبستانی در مهدکودک را این سازمان باید بدهد.

دیمه‌ور افزود: بر این اساس با معاونت حقوقی ریاست جمهوری جلساتی برگزار شد و ما با سازمان بهزیستی تفاهم کردیم؛ معاونت حقوقی ریاست جمهوری نیز بر اساس قوانین حکم داد مهدهای کودکی که دوره ۲ ساله پیش‌دبستانی را ارائه می‌کنند، باید از وزارت آموزش و پرورش مجوز دریافت کنند.

وی خاطرنشان کرد: جلساتی با سازمان بهزیستی در وزارت کار، رفاه و تأمین اجتماعی برگزار می‌کنیم و به زودی اطلاعیه‌ای صادر می‌شود تا این مراکز برای دریافت مجوز مراجعه کنند و بنا داریم با روش تسهیل‌گر زمینه صدور مجوز سریع برای این مهدهای کودک‌ برای دوره دو ساله را فراهم کنیم.

منبع: فارس

چهره‌ها:

۳ دیدگاه

  1. زهرا شاهمرادی :

    با سلام من جهت دریافت مجوز اموزش و پرورش از طرف مهد کودکم توی سایت ثبت نام کردم.کدرهگیری رو هم دریافت کردم .اما عکس جواز مهدم رو نشد به دلیل حجمش ارسال کنم .ایا دریافت مجوزم به مشکل برمیخوره یا دریافت همون کد کفایت میکنه

  2. معصومه سد انتظار :

    سلام در سایت جهت دریافت مجوز پیش دبستانی که از طرف بهزیستی اعلام شده بود ثبت نام نمودم وکد پیگیری دریافت نمودم اما نمی دانم اقدامی صورت گرفته لطفا راهنمایی فرمایید کد پیگیری ثبت نام اینجانب ١۴٧٠١٣٨٩٣٣

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: