معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش

مقطع ابتدایی به چه رشته هایی در آزمون استخدامی آموزش و پرورش نیاز دارد؟

معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه کمتر از هزار نفر برای تدریس در دوره ابتدایی در آزمون استخدامی آموزش و پرورش جذب می‌شوند، گفت: تمرکز جدی در جذب نیرو برای تدریس در هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای است.

به گزارش عیارآنلاین، محمد دیمه‌ور با بیان اینکه به‌زودی جزئیات استخدام ۵ هزار نفر در آموزش و پرورش منتشر می‌شود، اظهار داشت: تمرکز جدی در این استخدام برای تدریس در هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای است و کمتر از هزار نفر برای دوره ابتدایی جذب می‌شوند.

وی تصریح کرد: رشته‌های گروه علوم ابتدایی و روانشناسی با گرایش‌های مختلف مورد نیاز دوره ابتدایی است و بر اساس نیاز منطقه‌‌های آموزش و پرورش، افراد استخدام می‌شوند.

به گزارش فارس، اواخر سال گذشته، آموزش و پرورش از اخذ مجوز برای جذب ۵ هزار نفر در این وزارتخانه خبر داده بود اما از فراخوان و جزئیات این آزمون اطلاعاتی اعلام نشد و تنها وزیر آموزش و پرورش بر برگزاری آزمون استخدامی در تابستان تأکید داشت.

چند روز پیش تعدادی از نمایندگان کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از برگزاری زمان ثبت‌نام(۱۱ تا ۱۷ مرداد) و آزمون استخدامی آموزش و پرورش(۲۷ شهریور) بر اساس جلسه‌ای با وزیر این وزارتخانه خبر دادند اما هنوز جزئیات آزمون از سوی مسئولان آموزش و پرورش اعلام نشده است.

منبع: فارس

چهره‌ها:

۶ دیدگاه

 1. الهام :

  سلام
  من فوق لیسانس زمین شناسی مهندسی ازدانشگاه سراسری هستم. می تونم تو ازمون استخدامی اموزش وپرورش مقطع ابتدایی شرکت کنم؟لطفا اگه اطلاعی دارین جواب بدین.

 2. باران :

  سلام من لیسانس حقوق هستم میتونم تو این آزمون شرکت کنم؟؟؟؟؟؟؟

 3. میلاد :

  سلام من دانشجوی کارشناسی اموزش ابتدایی هستم میتونم برای ارشد دانشگاه فرهنگیان شرکت کنم

 4. محمد :

  سلام من لیسانس مدیریت صنعتی ه
  ستم میتونم در این ازمون شرکت کنم

 5. اسفندیار :

  سلام
  من لیسانس رشته جغرافیا هستم من هم میتونم دراین ازمون ثبت نام کنم

 6. اسفندیار :

  سلام لیسانس رشته جغرافیا دانشگاه سراسری میتونه دراین ازمون شرکت کنه؟؟

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: