فرهنگیان شاغل ازخدمات صندوق ذخیره برخودار می شوند

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش گفت: مقدمات فراهم کردن زمینه ارایه خدمات صندوق ذخیره فرهنگیان به شاغلان فرهنگی آغاز شده است.

به گزارش عیارآنلاین، سید محمد بطحایی شنبه شب در جمع خبرنگاران در بوشهر افزود: ارایه خدمات صندوق ذخیره فرهنگیان فقط به بازنشستگان فرهنگی همواره با انتقاداتی از سوی شاغلان این بخش همراه بوده است.
وی اضافه کرد: با سیاست گذاری جدید وزارت آموزش و پرورش برای توسعه صندوق ذخیره فرهنگیان مقرر شده این صندوق به مرحله ای برسد که بخشی از خدمات خود را در زمان اشتغال فرهنگیان به آنها ارایه کند.
بطحایی ادامه داد: امیدواریم با به نتیجه رسیدن این برنامه تا سه ماه آینده زمینه بهره مندی فرهنگیان شاغل از سود حاصل از سرمایه گذاری در صندوق ذخیره و خدمات تکمیلی در زمینه های مختلف از جمله بیمه و درمان فراهم شود.
وی درارتباط با برنامه های وزارت آموزش و پرورش برای اوقات فراغت دانش آموزان بیان کرد: با اختصاص اعتباری خاص از سوی معاونت پرورشی مدارس آماده ارایه خدمات پرورشی، تربیت بدنی و اردویی به دانش آموزان شده اند.
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش گفت: با تدابیر پیش بینی شده امیدواریم تابستان امسال، متفاوت تر از سال های گذشته برای دانش آموزان سپری شود.

منبع: ایرنا

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: