۲۸ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۳۱
معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش:

مسائل آموزش و پرورش حتی ریشه در قبل از انقلاب دارد

معاون تربیت بدنی و سلامت در حمایت از عملکرد علی اصغر فانی، وزیر آموزش و پرورش گفت: سیاست های وزیر آموزش و پرورش گره گشای مشکلات آموزش و پرورش است و اکنون فرصت مناسبی برای استیضاح نیست.

به گزارش عیارآنلاین، مهرزاد حمیدی در گفت و گو با خبرنگار آموزش و پرورش پانا اظهارداشت: فانی مدیری اخلاقی و توانمند است که در گذشته با وی کار نکرده بودم و وقتی پست معاونت تربیت بدنی و سلامت به بنده پیشنهاد داد بنده اشخاص دیگری را معرفی کرد؛ اما پس از چند روز با افتخار این مسئولیت را پذیرفتم و افتخار می کنم با فانی همکاری می کنم. وزیر آموزش و پرورش به خوبی زیر و بم این وزارتخانه را می شناسد و بسیار اخلاق محور است .

معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: آموزش و پرورش تشکیلاتی گسترده و پیچیده است و از سازمان هایی است که از منابع انسانی بالایی دارد و کمتر افرادی را داریم که مثل فانی، آموزش و پرورش را بشناسند.

وی تصریح کرد: وزیر آموزش و پرورش ارتباطات خوبی با مدیران استانی دارد و با ایجاد انگیزه در وزارتخانه فعالیت می کند و تصور می کنم اکنون به صلاح آموزش پرورش نیست که وزیر استیضاح شود زیرا نهاد تعلیم و تربیت به گونه ای است که اگر وزیر را از دست دهد سالتحصیلی آینده را از دست خواهد داد .

حمیدی افزود: همه طرح های آموزش و پرورش در فصل تابستان تا اول مهر آماده می شود و باید همه دستور العمل ها قبل از شروع سالتحصیلی ابلاغ شود تا بتوانیم سالتحصیلی خوبی را آغاز کنیم .

وی یادآورشد : طی دوسال اخیر دولت بیشترین حمایت را از آموزش و پرورش داشته است و علیرغم اینکه بودجه دولت ۱۱ درصد افزایش یافته ، سهم آموزش و پرورش بیش از ۲۰ درصد بوده است و وزیر آموزش و پرورش از منابع موجود به صورت بهینه استفاده کرده است.

معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش افزود: مسائل آموزش و پرورش حتی ریشه در قبل از انقلاب دارد و مسائل جدیدی نیست و اگر سیاست های توسعه بخش خصوصی ، استفاده بهینه از منابع ، متوازن کردن منابع انسانی وزیر آموزش و پرورش استمرار پیدا کند وضعیت اعتباری آموزش و پرورش بخصوص با حمایت دولت و مجلس بهبود پیدا می کند.

منبع: پانا

تلگر

چهره‌

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: