نماینده مردم شهریار در مجلس:

باید سعی کنیم برنامه محوری در وزارتخانه ها حاکم شود

نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی در خصوص استیضاح علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش گفت: با تعویض افراد مشکلات رفع نمی شود و آموزش و پرورش سر و سامان نمی گیرد.

به گزارش عیارآنلاین حسین گروسی گفت باید سعی کنیم برنامه محوری در وزارتخانه ها حاکم شود و خواسته مجلس به سمتی برود که برنامه محوری باشد.

این نماینده مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در آموزش پرورش هم بیش از ۹۰ درصد از بودجه ها صرف حقوق و مزایا می شود و بخش اعظمی از بودجه های آموزش و پرورش در سطح یک و دو خرج می شود و چیزی باقی نمی ماند.

گروسی افزود: در بخش آموزش و پرورش باید حاکمیت و دولت همه باهم ورود کرده و بها دهند تا بلکه مشکلی از مشکلات آنان مرتفع شود.

وی اضافه کرد: با تغییر افراد آموزش و پرورش سر و سامانی را که باید بگیرد ، نمی گیرد؛ باید برنامه ریزی کرد و متوجه اشکالات شد و نقاط قوت و ضعف به خود وزیر اطلاع داده شود و درباره مشکلات تدبیر کرد.

این نماینده مجلس تصریح کرد: نمایندگان باید کلیات را بگویند و با عوض شدن یک فرد مشکلات حل نمی شود؛ انتظار داریم که در بحث آموزش و پرورش به طور یکپارچه دولت برای مطالبات فرهنگیان وارد شود.

جلسه استیضاح علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش چهارشنبه هفته جاری در مجلس شورای اسلامی برگزار می شود.

منبع: ایرنا

چهره‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: