تحقیق و تفحص از «صندوق ذخیره فرهنگیان» در هیأت رئیسه مجلس

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان به هیأت رئیسه مجلس ارسال شده است، گفت: منتظر هستیم تا هیأت رئیسه مجلس این موضوع را در دستور کار قرار دهد تا انجام شود.

به گزارش سرویس فرهنگی و اجتماعی عیارآنلاین، قاسم جعفری سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس اظهار داشت: حدود دو هفته پیش مسئولان صندوق ذخیره فرهنگیان جهت پاسخ به برخی سؤالات نمایندگان به کمیسیون آموزش مجلس آمدند.

وی افزود: پس از اینکه سؤالات نمایندگان مطرح و پاسخ این سؤالات شنیده شد، در کمیسیون آموزش مجلس رأی گیری انجام شد و با درخواست تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان موافقت شد.

جعفری با اشاره به اینکه درخواست تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان به هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی ارسال شده است، خاطرنشان کرد: منتظر هستیم تا هیأت رئیسه مجلس این موضوع را در دستور کار قرار دهد تا انجام شود.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: به منظور سؤالات فرهنگیان در خصوص اینکه پول معلمان کجا می‌رود و این پول توسط صندوق ذخیره فرهنگیان کجا هزینه می‌شود، موضوع تحقیق و تفحص از این صندوق در دستور کار قرار گرفته است.

منبع: فارس

چهره‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: