بانک کشاورزی خبر داد

نخستین واریزی خرید تضمینی گندم در سال جاری/ اختصاص ۱۰ هزار میلیارد ریال برای خرید تضمینی گندم

بانک کشاورزی با اعلام این که ۱۰ هزار میلیارد ریال برای خرید تضمینی گندم اختصاص داده است، افزود: نخستین واریزی خرید تضمینی گندم در بانک کشاورزی جنوب کرمان انجام شد.

به گزارش عیارآنلاین، این بانک با اعلام این که ۱۰ هزار میلیارد ریال برای خرید تضمینی گندم اختصاص داده است، افزود: نخستین واریزی خرید تضمینی گندم در بانک کشاورزی جنوب کرمان انجام شد.

نخستین واریزی خرید تضمینی گندم در مدیریت شعب بانک کشاورزی جنوب کرمان

با استفاده از سامانه الکترونیکی بانک کشاورزی، نخستین واریزی خرید تضمینی گندم در سال جاری  در مدیریت شعب بانک کشاورزی در منطقه جنوب کرمان با موفقیت انجام شد.

پیش از این مرتضی شهید زاده رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل این بانک، از اختصاص مبلغ ۱۰ هزار میلیارد ریال برای اجرای خرید تضمینی گندم در سال جدید خبر داد.

بر اساس این گزارش، علی  قنبری معاون وزیر جهاد کشاورزی و مدیر عامل شرکت بازرگانی دولتی ایران، نیز اعلام کرد: به منظور ایجاد هماهنگی بیشتر در زمینه انجام عملیات خرید،در سالجاری خرید تضمینی گندم با عاملیت بانک کشاورزی انجام می‌شود.

وی پیش تر از  ایجاد سامانه‌ بانک کشاورزی برای خرید تضمینی گندم و رفاه حال گندم‌کاران خبرداده بود.

با استفاده از سامانه مذکور نخستین واریز خرید نقدی گندم در مدیریت شعب بانک کشاورزی در منطقه جنوب کرمان با موفقیت انجام شد.

بانک کشاورزی ۱۰ هزار میلیارد ریال برای خرید تضمینی گندم اختصاص داد

بانک کشاورزی به عنوان بانک عامل ۱۰ هزار میلیارد ریال برای اجرای خرید تضمینی گندم در سال جدید اختصاص داده است.

مرتضی شهیدزاده رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی، با اشاره به اینکه دولت ۹۵۰۰ میلیارد ریال را برای خرید تضمینی گندم تصویب کرده است، افزود: ۵ هزار میلیارد ریال از محل بودجه و بقیه نیز از طریق شبکه بانکی برای خرید تضمینی گندم اختصاص یافته است.

وی گفت: امسال بانک کشاورزی به عنوان بانک عامل برای خرید گندم انتخاب شد و مانند سال های قبل برای این خرید از تمام ساز وکارهای خود استفاده خواهد کرد.

مدیرعامل بانک کشاورزی افزود: این بانک پیشرفته ترین نرم افزارهای الکترونیکی را دارد و به صورت لحظه‌ای می‌تواند تمام اطلاعات مراکز خرید، فروش و شعبه های فروش را در استان ها برای پرداخت به موقع، خرید و فروش تضمینی گندم رصد کند، بنابراین پرداخت پول گندمکار در همان لحظه و روز انجام می شود.

شهیدزاده گفت: این بانک سال گذشته ۲۰۰ هزار میلیارد ریال تسهیلات برای اجرای طرح های توسعه در زیربخش های آب ، خاک ، زراعت ، دامپروری و شیلات در اختیار کشاورزان قرار داده است.

وی افزود: امسال با کمک دولت از طریق قانون بودجه و صندوق توسعه ملی ، منابع بانک کشاورزی برای پرداخت تسهیلات و ارائه اعتبارات در طرح های کشاورزی به ۲ برابر سال گذشته افزایش می یابد.

مدیرعامل بانک کشاورزی گفت: سال گذشته ۱۳هزار میلیارد ریال نیز برای توسعه مکانیزاسیون کشاورزی اختصاص یافت که در سال جدید با حمایت دولت و وزارت جهاد کشاورزی افزایش خواهد یافت.

منبع: فارس

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: