مدیرکل منابع انسانی آموزش و پرورش خبر داد

ابلاغ شیوه‌نامه ساماندهی و نقل و انتقالات معلمان تا پایان سال

مدیرکل منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش ضمن اعلام این خبر که شیوه نامه ساماندهی نیروی انسانی آموزش و پرورش برای سال تحصیلی آینده زودتر ابلاغ خواهد شد گفت: تلاش داریم تا پایان اسفندماه همراه با توسعه سنواتی که ماهیت استانی دارد و همچنین نقل و انتقالات، به صورت هماهنگ برای استان‌ها ارسال شود.

به گزارش عیارآنلاین، خسرو نظری در گفت‌وگو با خبرنگار «آموزش و پرورش» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، ضمن اعلام این خبر افزود: توسعه سنواتی همان راهبردهای عملیاتی شیوه نامه ساماندهی است که به صورت استانی مطرح است. استان‌ها کار خود را برای ساماندهی آغاز کرده‌اند.

وی با بیان اینکه شیوه نامه ساماندهی در قالب کلان کشوری دنبال می‌شود اما توسعه سنواتی مدل بومی و استانی است گفت:‌ این شیوه نامه هم ریشه در ظرفیت‌ها، شرایط و نیازهای استان دارد و هم از شاخص‌های طراحی شده در قانون برنامه پنجم توسعه در زمینه های آموزشی تبعیت می‌کند.

مدیرکل منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش افزود: در صورت ارسال زودتر این شیوه نامه، استانها فرصت کافی برای ساماندهی خواهند داشت.

ابلاغ بخشنامه نقل و انتقالات زودتر از موعد

نظری افزود:‌ بخشنامه نقل و انتقالات معمولا اردیبهشت ماه ارسال می‌شود اما در تلاش ایم این امر نیز زودتر از موعد یاد شده انجام شود.

منبع: ایسنا

چهره‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: