۱۱ اسف ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۰۸

دیوان عدالت اداری مبنای حقوقی خود برای عدم رسیدگی به پرونده بورسیه‌ها را اعلام کند/خبرهای خوب از کمیته بورسیه‌ها

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در رابطه با اظهارات دیوان عدالت اداری در مورد توقف رسیدگی به شکایات بورسیه‌ها گفت: این دیوان مرجع تظلم خواهی است و باید بگوید بر چه مبنایی به این مسئله رسیدگی نمی‌کند.

به گزارش عیارآنلاین، قاسم جعفری عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، در رابطه اظهارات معاون قضایی دیوان عدالت اداری در مورد توقف رسیدگی به شکایات بورسیه‌ها گفت: دیوان عدالت اداری مرجع تظلم خواهی برای کسانی است که احساس می‌کنند حقشان ضایع شده‌است، چرا باید به پرونده‌های بورسیه‌ها رسیدگی نکند.

وی افزود: دیوان عدالت اداری باید به کسانی که در حق آنها ظلم شده کمک کند. البته شاید مبنای حقوقی برای عدم رسیدگی به این بحث وجود دارد که در این صورت نیاز است در این رابطه توضیح داده شود و بگویند بر چه مبنایی به مسئله رسیدگی نمی‌شود.

جعفری با اشاره به حضور سه نماینده از کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در کمیته رسیدگی به بورسیه‌ها ادامه داد: نمایندگان مجلسی که در کمیته بورسیه‌ها حضور دارند، خبرهای خوب و نکات خوبی را مطرح کردند و می‌گفتند به جای خوبی رسیده‌اند، و در حال پیگیری این مسئله هستند ما نیز امیدواریم با تلاشی که این نمایندگان دارند، شاهد اتفاق خوبی باشیم.

منبع: فارس

چهره‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: