۳۰ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۴۴
رییس کانون زنان بازرگان:

مبارزه با فساد اقتصادی در حد شعار باقی نماند

رییس کانون زنان بازرگان ایران اظهار امیدواری کرد سخنان معاون اول رییس جمهور در خصوص عزم جدی دولت برای مبارزه با فساد اقتصادی در حد شعار باقی نماند.

به گزارش عیارآنلاین، سیده فاطمه مقیمی در گفت‌وگوییدرباره بخشی از سخنان معاون اول رییس جمهور در جلسه اخیر وی و سه وزیر اقتصادی با اعضای اتاق بازرگانی مبنی بر عزم جدی دولت در مبارزه با فساد اقتصادی اظهار کرد: امروز دغدغه‌های اقتصادی صرفا معضلاتی برای افرادی که در فعالیت ها و امور اقتصادی هستند مطرح نیست بلکه دغدغه‌های اقتصادی امروز برای کسانی که در خانه اشتغال دارند یا دانشجویانی که در عرصه جامعه حضور دارند هم وجود دارد. انتظار این است که این مباحث در حد شعار باقی نماند.

پولشویی- فساد اقتصادی

مقیمی تصریح کرد: تا امنیت اقتصادی رخ ندهد جایگاهی برای فکر آسوده، تفکر درست و پیشرفت کشور وجود ندارد.

او درباره نتایج این نشست مشترک با معاون اول رییس جمهور و سه وزیر اقتصادی که ابتدای هفته برگزار شد، توضیح داد: حضور هر یک از دولتمردان در مجموعه پارلمان بخش خصوصی و به عبارتی اتاق بازرگانی همیشه از سوی اعضای اتاق بازرگانی با دید مثبت نگاه می شود چون این اتفاق به این معنی است که جایی وجود دارد که صدای ما شنیده و باعث می شود بین بخش دولتی و خصوصی همفکری ایجاد شود و مدیریت بخش دولتی با نظرات بخش خصوصی همراه شود.

مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: در حال حاضر مسائل و مشکلات اقتصادی صرفا با دیده شدن قابل حل نیست بلکه باید برای آن‌ها نسخه نوشته شود.

مقیمی صحبت‌های عنوان شده در جلسه مشترک اعضای دولت و اتاق بازرگانی را نویدبخش دانست و اظهار امیدواری کرد که به این مباحث جامه عمل پوشانده شود.

منبع : ایسنا

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: