معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش عنوان کرد

فعالیت ۲۰هزار روحانی در مدارس کشور

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش از فعالیت ۲۰ هزار روحانی در سطح مدارس کشور خبر داد و گفت:‌در آموزش‌وپرورش برای توسعه و تقویت نماز تلاش می‌‌شود.

به گزارش عیارآنلاین، حمید رضا کفاش در گردهمایی مدیران، مربیان ومعاونان پرورشی نواحی چهارگانه اهواز با اشاره به وجود۲۰ هزار روحانی در سطح مدارس به بیان برخی از برنامه‌ها ی تربیتی و فرهنگی و فعالیت‌های حوزه این معاونت درسطح مدارس کشو ر پرداخت و اظهار داشت: خوزستان در تمامی عرصه‌های مسابقات فرهنگی، هنری و به صورت کلی در برنامه های پرورشی چهره های نخبه و با ارزشی را تربیت کرده است و امیدواریم در بحث توسعه وتقویت نماز نیز شاهد موفقیت های بیشتری در این استان باشیم.

حمیدرضا کفاش

وی افزود: توسعه وتقویت نماز، محور و اساس کارهای آموزش و پروش است و برای انس بیشتر دانش آموزان در برگزاری و اقامه نماز طرح‌ها وبرنامه‌های زیادی داریم و باید بدانیم که سایر فعالیت‌ها با نماز جهت پیدا می‌کنند.

کفاش اظهار کرد: در زمینه اقامه نماز کارهای فراوانی صورت گرفته و نباید نا امید شد ولی باید بیش از پیش فعالیت کرد. ستاد اقامه نماز کشور نیز کارهای شایسته و شایانی را در کشور به ویژه برای دانش آموزان و آموزش و پرورش انجام داده است اما باید به این نکته توجه داشت که هنوز تا رسیدن به جامعه‌ای که مدنظر مقام معظم رهبری بوده و نماز رکن آن است، خیلی باید تلاش کنیم.

معاون پرورشی وفرهنگی وزارت آموزش وپرورش ادامه داد: اگر زبان شکر را در مدارس به ویژه مقطع ابتدایی و پیش دبستانی نهادینه کنیم درحقیقت مقدمه نماز وسپاس از خداوند را فراهم کرده‌ایم.

وی تاکید کرد: برای نماز هر چقدر کار شود خوب است و با فعالیت در حوزه نماز می‌توانیم شاهد پیشرفت و رشد در جامعه باشیم لذا برای نماز باید حساب دیگری بازکرد و اگر نماز باشد سایر فعالیت‌ها وبرنامه‌های ما معنا وجهت پیدا می‌کند.

منبع : تسنیم

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: