حضور رییس دانشگاه فرهنگیان در پردیس های استان سمنان

در راستای ایجاد تحول در برنامه درسی دانشگاه فرهنگیان « سند برنامه درسی ملی تربیت معلم» تدوین شده است و امیدواریم برنامه درسی اصلاح شده پس از تصویب از بهمن ماه جاری به مرحله اجرا درآید.

به گزارش سرویس فرهنگی و اجتماعی عیارآنلاین، دکتر مهرمحمدی که به سمنان سفر کرده بود، در جمع مدرسان، کارکنان و دانشجو معلمان پردیس های این استان حضور یافت.

سرپرست دانشگاه فرهنگیان، در این دیدار، با تبریک هفته بسیج و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای بسیجی، پیرامون فعالیت های دانشگاه فرهنگیان، گفت: در راستای ایجاد تحول در برنامه درسی دانشگاه فرهنگیان « سند برنامه درسی ملی تربیت معلم» تدوین شده است  و امیدواریم برنامه درسی اصلاح شده پس از تصویب از بهمن ماه جاری به مرحله اجرا درآید.

3

وی افزود، هم اکنون در دانشگاه فرهنگیان درصدد تدوین نقشه ی جامع آموزش هستیم که بر اساس آن توسعه ی رشته ها در پردیس ها بر اساس توانمندی ها، پیشینه، هیات علمی و امکاناتی مشخص می شود و اینکه پردیس ها درچه رشته هایی می توانند نیروی تخصصی جذب کنند هم تعیین می شود.

دکتر مهر محمدی با اشاره به حضور دانشگاه فرهنگیان در جشنواره فیلم رشد سال جاری، خاطر نشان کرد: سرانه ی مخصوص فعالیت های فرهنگی به زودی مشخص می گردد و با عنایت به برنامه ریزی و اجرای فعالیت های فرهنگی در دانشگاه فرهنگیان، در پی توسعه فعالیت های فعالیت های فرهنگی از طریق شورای فرهنگی استان ها و کمیته های فرهنگی پردیس ها هستیم.

همچنین دکتر مهر محمدی در دیدار با  دانشجو معلمان، ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع دانشجویان، دانشجو بودن در  دانشگاه فرهنگیان را  فرصتی ارزشمند برای تک تک دانشجومعلمان دانست و افزود:  شما می توانید به مسئولین پردیس ها در مدیریت اموردست یاری دهید و مطالبات  وانتقادات شما در بهبود کیفیت فعالیت ها تاثیر جدی دارد.

وی خاطر نشان کرد: کیفیت آموزش در دانشگاه فرهنگیان بسیار حائز اهمیت است و یکی از مهم ترین عوامل در ارتقا ئ کیفیت آموزشی، برنامه درسی رشته های گوناگون دانشگاه است که در حال بازنگری است.

در ادامه،  دکتر مهرمحمدی در  فضایی صمیمی به گفتگو با دانشجویان پرداخت.

منبع: دانشگاه فرهنگیان

برچسب‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: