معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت خبرداد

سهم ۱۲۰۰ میلیارد تومانی صنعت از هدفمندی در قالب یارانه سود تسهیلات

معاون برنامه‌ریزی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: بر اساس مصوبه هیئت وزیران مبلغ ۱۲۰۰ میلیارد تومان برای سال ۱۳۹۳ سهم صنعت از هدفمندی یارانه ها است که در قالب یارانه سود تسهیلات برای بخش صنعت پیش بینی شده است.

به گزارش عیارآنلاین به نقل از شاتا، معاون برنامه ریزی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: بر اساس مصوبه هیئت وزیران مبلغ ۱۲۰۰ میلیارد تومان برای سال ۱۳۹۳ سهم صنعت از هدفمندی یارانه ها می باشد که در قالب یارانه سود تسهیلات برای بخش صنعت پیش بینی شده است .

ابویی مهریزی

حسین ابوئی مهریزی افزود: پس از تخصیص منابع به وزارت صنعت، معدن و تجارت، با هماهنگی معاونت های امور صنایع و امور معادن و صنایع معدنی ایران، واحدهای تولیدی برای دریافت سرمایه در گردش و یا بازسازی و نوسازی تجهیزات به بانک های عامل معرفی خواهند شد تا از این تسهیلات یارانه ای برخوردار شوند.

وی گفت :برنامه ها و سیاست های هزینه کرد فاز دوم هدفمندی یارانه ها در اختیار معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری قرار گرفته است.

معاون برنامه ریزی وزارت صنعت، معدن و تجارت اظهار امیدواری کرد، هرچه سریعتر این مبلغ در اختیار این وزارتخانه قرار گیرد، تا اقدامات اجرایی آن آغاز شود.

منبع : فارس

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: