۳ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۲۹
قائم مقام وزیر راه خبر داد

واگذاری ۱۰ هزار واحد مسکن مهر در هشتگرد تا اسفند امسال

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر از واگذاری ۱۰ هزار واحد مسکن مهر شهرجدید هشتگرد تا اسفند خبر داد.

به گزارش عیارآنلاین به نقل از دفتر فنی استانداری البرز، احمد اصغری مهرآبادی در نشست مشترک شورای مسکن مهر که در شرکت عمران شهر جدید هشتگرد برگزار شد، اظهار داشت: از ابتدای انقلاب شکوهمند اسلامی، تامین مسکن برای خانواده‌های فاقد مسکن به ویژه اقشار کم درآمد همواره در دستور کار و مورد تاکید امام راحل و مقام معظم رهبری بوده است. در همین راستا پروژه بزرگ مسکن مهر در سال‌های اخیر کلید خورد و کار ساخت بیش از دو میلیون واحد مسکن آغاز شد.

احمد اصغری مهرآبادی

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر افزود: بر اساس تصمیم دولت ۱۰۰۰ میلیارد تومان جهت پروژه‌های مسکن مهر تامین خواهد شد تا خدمات زیربنایی واحدهایی که کار ساخت آنها به اتمام نرسیده است با اولویت‌بندی‌ انجام شود.

وی افزود: برای تکمیل خدمات زیربنایی ۲۲۰ میلیارد تومان به وزارت نیرو مساعدت شده است و تهیه یک هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان دیگر نیز در دستور کار قرار دارد؛ با این وجود، پنج هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان دیگر اعتبار نیاز است.

وی افزود: از مجموع ۵۴ هزار واحد مسکن مهر در شهر جدید هشتگرد ۱۳ هزار واحد آن تکمیل و به متقاضیان واگذار شده است.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی افزود: با نصب انشعابات آب، برق و فاضلاب ۱۰ هزار واحد مسکن مهر در شهر جدید هشتگرد آماده واگذاری به متقاضیان است.

وی گفت: با اعلام آمادگی و اتمام خدمات زیر ساختی مقرر شده است تا اسفند سال جاری ۱۰هزار مسکن افتتاح شود.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر همچنین از تشکیل کارگروهی به دستور معاون اول رئیس‌جمهوری جهت خدمات روبنایی خبر داد و گفت: بر این اساس برآورد تعداد و اعتبار مدرسه، مسجد، کلانتری، مراکز درمانی و غیره پروژه‌های مسکن مهر انجام و پس از مطرح شدن در حضور معاون اول رئیس جمهوری درباره آن تصمیم‌گیری می‌شود.

منبع: تسنیم

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: