۳ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۱۱
معاون وزیر نیرو در گفت‌وگویی خبر داد

افزایش ۲۵درصدی بودجه وزارت نیرو در سال آینده

معاون منابع انسانی وزیر نیرو به افزایش بودجه ۲۰ تا ۲۵ درصدی وزارت نیرو در سال ۹۴ اشاره کرد و گفت: آزمون برای جذب ۸۲۰ نفر در وزارت نیرو برگزار می‌شود.

به گزارش عیارآنلاین، علی اکبر مهاجری در گفت‌وگویی اظهار کرد: براساس ابلاغ‌های سال ۹۳، شورای عالی فرهنگی در وزارت نیرو به وجود آمده است که برای انجام شدن سریع‌تر ابلاغات در هر استان شورای عالی برنامه ریزی به صورت منطقه ای به وجود آمده است.

نیروگاه حرارتی

معاون منابع انسانی وزیر نیرو افزود: در تمامی استان‌های کشور بخش فرهنگی ابلاغات این وزارتخانه را در این حوزه دنبال می‌کند که از ابتدا امسال تاکنون این بخش در زمینه‌های نماز، امر به معروف وعفاف و حجاب تاکنون در سطح کشور برنامه‌های بسیار خوبی طراحی و اجرا کرده است.

مهاجری به برگزار شدن آزمون سراسری برای استخدام ۸۲۰ نفر در وزارت نیرو اشاره کرد و گفت: امروز آزمون سراسری وزارت نیرو برای جذب ۸۲۰ نفر در سطح کارشناسی برگزار می‌شود که این افراد پس از برگزاری این آزمون در اواخر امسال و یا ابتدا سال آینده دروزارت نیرو به کار خواهند گرقته شد.

وی تصریح کرد: پس از برگزاری این آزمون مجدداً آزمون دیگری برای جذب افراد در صنعت برق وزارت نیرو تا پایان سال برگزار می‌شود.

معاون منابع انسانی وزیر نیرو به بودجه سال آینده اشاره کرد و گفت: با ارزیابی‌های صورت گرفته قرار بر این شده است که ۲۰ تا ۲۵ درصد بودجه وزارت نیرو در سال ۹۴ افزایش یابد.

منبع: تسنیم

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: