۲ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۴۰

رقم یارانه نقدی در سال ۹۴ افزایش نمی‌یابد

نماینده مردم ماکو، چالدران، شوط و پلدشت در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به وضعیت کسری بودجه و کاهش درآمدهای نفتی تصمیمی مبنی بر افزایش رقم یارانه نقدی در سال ۹۴ وجود ندارد.

به گزارش عیار انلاین ،محمد علیپور ، به رویکرد دولت نسبت به افزایش یا کاهش رقم یارانه نقدی در سال ۹۴ اشاره و اظهار داشت: بنا به آخرین اطلاعاتی که در این زمینه وجود دارد هیچ تصمیمی برای افزایش یارانه نقدی در سال آتی اتخاذ نشده است.

محمد علیپور

وی گفت: حتی صحبت بر سر این موضوع وجود دارد افرادی که قرار بود در سال ۹۳ به سبب بی‌نیازی از دریافت یارانه نقدی، سهم آنها قطع شود چرا تا کنون اقدامی در این باره نشده است.

علیپور افزود: دولت تا کنون در اینکه اقدام به قطع یارانه نقدی این قشر از جامعه نکرده است محافظه کارانه عمل کرده و در این زمینه بر دولت انتقاد وارد است.

نماینده مردم ماکو، چالدران، شوط و پلدشت در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: از یک سو ادعا می‌کنیم که با کسری بودجه مواجه هستیم و از سوی دیگر نیز مدعی کاهش درآمدهای نفتی هستیم و متاسفانه در حال حاضر برای اقشاری از جامعه یارانه نقدی پرداخت می‌شود که هیچ گونه استحقاق دریافت آن را ندارند.

عضو کمیسیون اقتصاد مجلس شورای اسلامی بیان کرد: با توجه به این مسائل هیچ جایی برای افزایش پرداختی‌های رقم یارانه نقدی در سال پیش رو وجود ندارد.

منبع:تسنیم

چهره‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: