۲ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۳۲

وزارت اطلاعات زمینه سرمایه گذاری اقتصادی برای بخش خصوصی را فراهم می‌کند

وزیر اطلاعات گفت: وزارت اطلاعات زمینه هر گونه سرمایه گذاری اقتصادی را برای بخش خصوصی بر اساس قانون فراهم می‌کند تا امنیت پایدار در کشور حاصل شود.

به گزارش عیار آنلاین،از اهواز، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان، حجت‌الاسلام سید محمود علوی پیش از ظهر امروز در نشست شورای اداری استان خوزستان اظهار داشت: فرهنگ، اقتصاد و امنیت مولفه‌هایی گره خورده هستند و نمی‌توان آنان را از هم جدا کرد.

علوی

وی افزود: با این رویکرد مجموعه دولت و وزارت اطلاعات زمینه هر گونه سرمایه گذاری اقتصادی را برای بخش خصوصی بر اساس قانون فراهم می‌کند تا امنیت پایدار در کشور حاصل شود.

وزیر اطلاعات عنوان کرد: وزارت اطلاعات همچون گذشته بر اساس شرع مقدس و رعایت اخلاق اسلامی و قوانین جمهوری اسلامی ایران و رهنمودهای مقام معظم رهبری کارش را با قوت و درایت انجام می‌دهد.

وی گفت: برای استمرار امنیت پایدار توام با نشاط و سرور و حفظ مصالح نظام و کشور، ملاحظه هیچ کس و گروهی را نمی‌کنیم.

حجت الاسلام علوی تصریح کرد: کسانی که بخواهند امنیت جامعه که به برکت خون شهدا و فداکاری‌های مخلصانه مردم انقلابی ایران اسلامی حاصل شده را هدف قرار دهند و یا آن را مخدوش کنند توسط این وزارت با آنان برخورد قانونی می‌شود ولی در برخورد‌ها از دایره اخلاق و قانون خارج نخواهد شد.

وی گفت: هرچه بیشتر به جامعه و مردم بها و شخصیت بدهیم هم امنیت در لایه‌های مختلف تعمیق می‌یابد و هم این امنیت با کمترین هزینه حاصل و تولید می‌شود.

وزیر اطلاعات افزود: آنچه که مهم است آن است که همه باید امنیت کشور را محترم بشمارند و وزارت اطلاعات را در انجام وظایف قانونی خود کمک کنند.

وی همدلی، هم افزایی، اتحاد و به هم پیوستگی همه نیروهای خدوم و وفادار به انقلاب و رهبری را در تعمیق امنیت پایدار کشور موثر و راهگشا دانست و بیان کرد: با وجود نا‌امنی در کشورهای همجوار خداوند را شاکریم که مردم ما قدر امنیت توام با آرامش و نشاط را در کشور خود دانسته و خود را در این امنیت که از نعمت‌های الهی است سهیم و شریک می‌دانند.

حجت الاسلام علوی مشارکت جویی آحاد مردم در امنیت را حایز اهمیت دانست و اظهار داشت: اگر شخصیت افراد جامعه را محترم بدانیم نه تنها نا‌امنی توسط آن‌ها بوجود نمی‌آید بلکه آنان مدافع امنیت نیز می‌شوند.

حجت الاسلام علوی عنوان کرد: به لطف الهی شاهد الفت و همراهی و همدلی همه نیروهای خدوم و دلسوز با محوریت نعمت ولایت فقیه هستیم و امیدواریم با حرکت جمعی بتوانیم به وظایف خود به نحو احسن عمل کنیم و آرامش و آسایش توام با رفاه و شکوفایی اقتصاد را برای کشور به ارمغان آوریم.

وی تصریح کرد: این دولت که برآمده از خواست و اراده ملت ایران است آغوش خود را برای همه جناح‌ها و اقوام باز کرده و این توانایی و آمادگی را نیز دارد که در شرایط سخت تحریم‌های ظالمانه از همه ظرفیت‌ها و فرصت‌ها برای شتاب بخشیدن به روند توسعه اقتصادی و اعتلای کشور بهره گیرد.

در این مراسم ضمن تقدیر از مدیرکل پیشین اطلاعات استان خوزستان، مدیرکل جدید این اداره را معرفی کرد.

منبع:تسنیم

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: