۲ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۳۴
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس:

سران قوا گزارش دهند که برای تحقق اقتصاد مقاومتی چه کرده‌اند

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید براینکه مسئولان قوا باید گزارش دهند که چه اقداماتی برای اقتصاد مقاومتی انجام داده اند، گفت: نباید شعار داد و بنر نوشت بلکه باید اقتصاد مقاومتی را عملیاتی کرد.

به گزارش عیارآنلاین، ارسلان فتحی پور در گفت‌وگویی با تأکید براینکه راه علاج خروج از رکود اقتصاد مقاومتی است، اظهار داشت: از همین رو باید سیاست گذاری ها در بودجه ۹۴ و برنامه ششم بر مبنای رهنمودهای مقام معظم رهبری در حوزه اقتصاد مقاومتی باشد.

ارسلان فتحی‌پور

فتحی پور گفت: سوال من از مسئولان قوا این است که در اقتصاد مقاومتی چه کاری کرده اند؟ این دستگاه ها باید تا پایان سال گزارش دهند که چه اقداماتی برای اقتصاد مقاومتی انجام داده اند؟

وی در پاسخ به اینکه دولت تا کنون گزارش عملکردی درباره اقتصاد مقاومتی به مجلس ارائه داده است یا خیر؟ افزود: مجلس و به خصوص کمیسیون اقتصادی بیش از یک ماه است که تمامی قوانین مزاحم را احصاء کرده است.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس اضافه کرد: برهمین اساس بنده به وظیفه قانونی خودم عمل کردم و این قوانین را به هیات رئیسه ارجاع داه ام و هیات رئیسه باید این قوانین را به صحن ارائه دهد.

فتحی پور تاکید کرد: زمانی که تکلیف این قوانین روشن شود می توان گفت اقدام تقنینی برای اقتصاد مقاومتی انجام شده است؛ نباید شعار داد و بنر نوشت بلکه باید اقتصاد مقاومتی را عملیاتی کرد.

منبع: تسنیم

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: