۱ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۳۱

نخستین جلسه مجمع شرکت بازرگانی دولتی ایران پس از انتقال به وزارت جهاد کشاورزی تشکیل شد

در چارچوب اجرای قانون تمرکز وظایف اولین جلسه مجمع شرکت بازرگانی دولتی ایران پس از انتقال به وزارت جهاد کشاورزی امروز با حضور وزیر جهاد و نمایندگان وزارتخانه‌های عضو مجمع شرکت تشکیل شد.

به گزارش عیارآنلاین، جلسه مجمع عادی به طور فوق العاده شرکت بازرگانی دولتی ایران امروز اول آذر ماه ۹۳ با حضور محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی به عنوان رئیس مجمع و با حضور اکثریت نمایندگان وزارتخانه‌های عضو مجمع شرکت تشکیل شد.

 محمود حجتی

در این جلسه پس از استماع گزارش مدیرعامل و سایر مدیران شرکت در مورد عملکرد شرکت در سال جاری،بابت اجرای تکالیف دولتی و نیز عملیات بازرگانی،کلیات اصلاح بودجه سال ۱۳۹۳ و بودجه پیشنهادی شرکت برای سال ۱۳۹۴ به تصویب مجمع رسید.

در پایان این جلسه،وزیر جهاد کشاورزی سیاست های جدید مورد انتظار وزارت جهاد کشاورزی از شرکت بازرگانی دولتی ایران را به منظور عملیاتی کردن اهداف تامین ذخایر راهبردی کالاهای اساسی کشاورزی مورد نیاز کشور را تبیین و برای اجرا ابلاغ کرد.

به گزارش فارس شرکت بازرگانی دولتی که پس از تصویب قانون تمرکز وظایف کشاورزی، مدتی است به وزارت جهاد ملحق شده است برخی مسئولان وزارت صنعت طی روزهای گذشته اعلام کرده بودند که این شرکت به وزارت جهاد منتقل نشده است.

منبع:فارس

چهره‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: