رئیس کمیسیون انرژی مجلس:

جلسه کمیسیون انرژی برای بررسی افزایش قیمت‌ آب، برق و گاز منتفی شد

رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: در هفته پیش رو مجلس باید به صورت متمرکز به طرح الحاق‌ موادی به قانون تنظیم‌ بخشی‌ از مقررات مالی دولت رسیدگی کند که به نظرم مجلس سه شیفته شود.

به گزارش عیارآنلاین، علی مروی در گفت‌وگویی اظهار داشت: سه شنبه هفته آینده برگزاری جلسه ای با حضور مسئولان شرکت ملی نفت ایران را در برنامه کمیسیون انرژی داشتیم تا در خصوص وضعیت کنونی قیمت نفت و آینده آن بحث و بررسی کنیم که این جلسه به دلیل برگزاری نشست علنی مجلس در روز سه شنبه برگزار نمی شود.

مروی

وی افزود: همچنین با توجه به اینکه به زودی دولت لایحه بودجه ۹۴ را به مجلس تقدیم می کند، برگزاری جلساتی با شرکت های زیرمجموعه وزارت نیرو و زیرمجموعه وزارت نفت به منظور بررسی افزایش قیمت های فرآورده های نفتی، آب، برق و گاز در سال آینده در برنامه کمیسیون انرژی بود که برگزاری این جلسات در هفته آینده منتفی است.

رئیس کمیسیون انرژی مجلس نهم در خصوص دلیل منتفی شدن این جلسات گفت: در هفته پیش رو مجلس باید به صورت متمرکز به طرح الحاق‌ موادی به قانون تنظیم‌ بخشی‌ از مقررات مالی دولت رسیدگی کند که به نظرم مجلس سه شیفته شود.

وی ادامه داد: به طور قطع پس از ارائه لایحه بودجه ۹۴ به مجلس توسط دولت، در کمیسیون انرژی جلساتی با شرکت های زیرمجموعه دو وزارتخانه نفت و نیرو و همچنین جلساتی با مسئولان ارشد این دو وزارتخانه خواهیم داشت تا افزایش قیمت حامل های انرژی را در بودجه سال آینده از تمامی ابعاد بررسی کنیم.

منبع: تسنیم

چهره‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: