۳۰ آبا ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۵۹
رئیس کمیته تحقق چشم انداز تشخیص مصلحت نظام:

دولت مصمم به عملیاتی سازی سیاست های اقتصاد مقاومتی است

رئیس کمیته پیگیری و ارزیابی تحقق چشم انداز مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: بنا به اعلام گزارشاتی از سازمان مدیریت دولت مصمم به عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی است.

به گزارش عیارآنلاین، جواد فرشباف ماهریان امروز در جمع خبرنگاران آذربایجان غربی در رابطه با نقش و اهمیت احیای سازمان برنامه ریزی و مدیریت در اجرایی کردن سیاست های اقتصاد مقاومتی اظهار کرد: آقای روحانی در دوره کاندیداتوری خود به احیای مدیریت برنامه ریزی اشاره کردند.

 اقتصاد مقاومتی

وی گفت: دولت در نظر دارد سیاست های کارشناسی و مدبرانه را در مصدر کارهای خود قرار دهد هر چند با احیای شکلی یک سازمان نمی شود انتظارات را برآورده کرد و باید به دنبال اینکه توسعه باید در چه مسیری حرکت کند و به چه میزان بحث اقتصاد مقاومتی در برنامه ها عملیاتی می شود رفت.

رئیس کمیته پیگیری و ارزیابی تحقق چشم انداز مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: بنا به اطلاعات بنده از سازمان مدیریت و گزارش هایی که از آنجا دریافت میکنم خود دولت مصمم به عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی است و در شورای اقتصادی در این رابطه به بحث های جدی پرداخته و کتابچه ای نیز در این رابطه منتشر کرده اند.

فرشباف بیان کرد: وزارتخانه و دستگاه های مربوطه نیز وظایف خود را تبیین کرده اند و امیدواریم در برنامه سند ششم توسعه و با تامین منابع لازم برای تحقق احیای سازمان برنامه ریزی گام برداشته شود.

منبع: تسنیم

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: