فیروزی در تذکر شفاهی تاکید کرد:

ضرورت ساماندهی بازار آهن/ تعرفه پایین واردات به ضرر کارخانجات آهن

عضو کمیسیون عمران مجلس خواستار ساماندهی بازار آهن و جلوگیری از ورشکستگی کارخانجات فولاد شد.

به گزارش عیارآنلاین، محمد فیروزی در نشست علنی امروز (چهارشنبه ۲۸ آبان) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به وزیر راه خواستار تسریع در عملیاتی کردن راه‌آهن کاشان- بادرود- یزد که تنها راه ارتباطی کریدور شمال به جنوب کشور است، شد.

محمد فیروزی

نماینده مردم نطنز، قمصر و بادرود در مجلس شورای اسلامی همچنین از وزیر نیرو خواست تا در عملیاتی کردن آبرسانی از سرچشمه زاینده‌رود به بادرود، نطنز، اردستان که ۱۴ میلیارد تومان برای آن بودجه در نظر گرفته شده است،‌ اقدام کند.

وی در ادامه از وزیر آموزش و پرورش خواست تا به مشکلات بیمه‌ای و حقوق و مزایای فرهنگیان توجه کند.

این عضو کمیسیون عمران مجلس در تذکری به وزیر صنعت، خواستار جلوگیری از برداشت بی‌رویه از معادن در حوزه انتخابیه‌اش شد و گفت: وضعیت بازار آهن‌آلات با توجه به واردات بی‌رویه و تعرفه ارزان نابسامان است و کارخانجات فولاد ورشکسته و تولید داخل ضعیف شده است، از این‌رو لازم است که با حذف رانت وضعیت این بازار ساماندهی شود.

این نماینده مردم در مجلس نهم در تذکری خطاب به وزیر بهداشت گفت: تنها بیمارستان بادرود که ۵۰ هزار نفر جمعیت را تحت پوشش دارد، نیاز به تکمیل و تجهیز دارد و همچنین لازم است اقدامات لازم در پیشگیری از شیوع بیماری سالک در نطنز و بادرود صورت گیرد.

منبع: خانه ملت

چهره‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: