دیناروند از اولویت‌های اصلی سازمان غذا و دارو خبر داد

پایش باقیمانده سموم و ارتقای آزمایشگاه‌ها برای جلوگیری از تقلب‌ها

رئیس سازمان غذا و دارو، پایش باقیمانده سموم و ارتقای آزمایشگاه‌ها برای جلوگیری از تقلب‌ها را از اولویت‌های اصلی سازمان غذا و دارو عنوان کرد.

به گزارش عیارآنلاین، رسول دیناروند رئیس سازمان غذا و دارو در همایش معاونان غذا و دارو دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور که در دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد، اظهار داشت: اولویت‌های سازمان غذا و دارو که برای اجرای این اولویت‌ها برنامه ریزی شده است می‌توان به ایجاد پورتال سازمان غذا و دارو که می‌تواند در تمامی ارکان حوزه‌های مرتبط تحول ایجاد کند؛ همچنین پایش باقیمانده سموم در فرآورده‌های غذایی و گیاهی و ارتقاء شبکه‌های آزمایشگاهی برای جلوگیری از تقلب‌ها و همینطور سطح بندی آزمایشگاه‌ها است.

دیناروند

وی گفت: تامین زنجیره مکمل‌ها و ارتقای توان کنترل قاچاق، واردات، قیمت و کیفیت، ساماندهی یارانه ها به گونه ای که این این امر به شرکت های بیمه گر منتقل شود، ارتقای کیفیت فرآورده های تولید داخل و کیفیت ارائه خدمات و ساماندهی تجهیزات پزشکی و مدیریت یکپارچه از دیگر برنامه های مهم سازمان غذا و دارو می باشد.

دیناروند در ادامه به برنامه‌هایی که در حال پیگیری است، اشاره کرد و افزود: تصویب جایگاه سازمان غذا و دارو، ارتقاء و تثبیت جایگاه معاونت‌های غذا و دارو از دیگر برنامه‌های این سازمان خواهد بود.

منبع : تسنیم

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: