۲۸ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۱۱

نایب رئیس اتاق ایران: توسعه کشور با فعالیت بخش خصوصی تحقق می‌یابد

نایب رئیس اتاق ایران با اشاره به اینکه بانک‎ها باید در پرداخت وام به بخش خصوصی اهتمام ورزند، گفت: توسعه کشور با فعالیت بخش خصوصی تحقق می‌یابد و نیاز است تا مشکل تأمین نقدینگی واحدهای تولیدی برطرف شود.

به گزارش عیارآنلاین، علا میرمحمد صادقی صبح امروز در آئین افتتاح همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری با رویکرد اقتصاد مقاومتی اظهار کرد: کسانی که به دنبال سرمایه‌گذاری در استان همدان هستند به طور کامل توسط اتاق بازرگانی حمایت شده و حاضر هستیم تمامی مشکلات آنها را برطرف کنیم.

میر محمد صادقی

وی با بیان اینکه همدان دارای امتیازات خاصی در زمینه سرمایه‌گذاری بخش خصوصی است، گفت: همدان با دارا بودن زمینه‌‎های سرمایه‌گذاری و به عنوان پایتخت تاریخ و تمدن ایران بستری مناسب برای سرمایه‌گذاری است.

میرمحمدصادقی افزود: خوشبختانه در حال حاضر با ورود دولت تدبیر و امید وضعیت بهبود یافته و مقام معظم رهبری با نامگذاری هفت سال گذشته با عناوین اقتصادی بر مسئله سرمایه‌گذاری بخش خصوصی تاکید داشته‌اند.

وی با بیان اینکه رئیس جمهور بر توسعه سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در کشور تاکید دارد، عنوان کرد: دولت تدبیر و امید معتقد است که توسعه کشور، رونق اقتصادی، تولید و اشتغالزایی با حضور بخش خصوصی در کشور اتفاق می‌افتد و این مسئله را نیز به وزرا کابینه تاکید دارند.

نایب رئیس اتاق ایران تصریح کرد: سیاست‌های اصل ۴۴ قانون اساسی که مقام معظم رهبری نیز بر آن تاکید دارند و این اصل قانون می‌تواند زمینه را برای فعالیت بخش خصوصی فراهم کند.

میرمحمدصادقی بیان کرد: زمینه برای سرمایه‌گذاری بخش خصوصی فراهم بوده و در اتاق ایران نیز تلاش می‌کنیم تا سرمایه‌های بخش خصوصی بویژه سرمایه‌گذاران همدانی مقیم تهران را برای این استان جذب کنیم.

وی با اشاره به اینکه وزارت اقتصادباید بازگشت سرمایه و سود بخش خصوصی را تضمین کند، گفت: برنامه اتاق ایران این است تا از ظرفیت واحدهای تولیدی کنونی کشور استفاده کرده و ضمن بهبود وضعیت کسب و کار، رفع مشکلات نقدینگی و رفع مشکلات اقتصادی سرمایه‌گذاران بستر مناسبی برای سرمایه‌گذاران فراهم کند.

منبع: تسنیم

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: