۲۸ آبا ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۱۳
ایرانپور در گفت‌وگویی خبر داد

بررسی آلایندگی فولاد مبارکه در کمیسیون کشاورزی/ تصمیم‌گیری برای انجام آزمایشات زیست‌محیطی

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: آلودگی شرکت فولاد مبارکه در کمیسیون کشاورزی بررسی و مقرر شد تا آزمایش زیست محیطی در این ارتباط در شهر مبارکه صورت گیرد.

به گزارش عیارآنلاین، علی ایرانپور نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگویی با اشاره به جلسه امروز کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: در این جلسه که با حضور رئیس سازمان حفاظت محیط زیست برگزار شد، موضوع آلایندگی شرکت فولاد مبارکه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

علی ایران‌پور

وی افزود: در این جلسه مقرر شد تا طی ۳ ماه آینده یکی از آزمایشگاه‌های معتبر، آزمایشی را در مورد آلودگی شهر مبارکه با نظارت کمیسیون کشاورزی و سازمان محیط زیست انجام دهد که هزینه آن بر عهده شرکت‌هایی است که به عنوان شرکت‌های آلاینده شناخته می‌شوند.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس اظهار داشت: طبق قانون هر شرکتی که به عنوان شرکت آلاینده شناخته شود، باید اصلاحات لازم را برای کاهش آلودگی انجام و در مراحلی باید فعالیت آن شرکت متوقف شود.

ایرانپور همچنین خاطرنشان کرد: موضوع آلایندگی شرکت فولاد مبارکه از مدت‌ها پیش مورد پیگیری بوده که نهایتا پس از گذشت ۸ سال مسئولان مربوطه حاضر شدند تا این شرکت را در لیست شرکت‌های آلاینده قرار دهند.

منبع: فارس

چهره‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: