۲۷ آبا ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۳۶
اسماعیل‌نیا در نشست خبری:

نخستین همایش ملی و منطقه‌ای راه های تحقق اقتصاد مقاومتی برگزار می شود

رئیس نخستین همایش ملی و منطقه ای راه های تحقق اقتصاد مقاومتی گفت: این همایش ۲۹ و ۳۰ آبان با حضور دکتر علی لاریجانی در مشهد برگزار می شود.

به گزارش عیارآنلاین،‌ محمد اسماعیل نیا در نشست خبری امروز (دوشنبه،‌ ۲۶ آبان ماه) از برگزاری نخستین همایش ملی و منطقه ای راه های تحقق اقتصاد مقاومتی در مشهد مقدس خبر داد و گفت: این همایش در روزهای ۲۹ و ۳۰ آبان در مشهد مقدس برگزار خواهد شد که دکتر علی لاریجانی به عنوان سخنران روز نخست این همایش به ایراد سخنرانی خواهد پرداخت.

اسماعیل نیا کشاورزی

نماینده مردم کاشمر،‌ بردسکن و خلیل آباد در مجلس شورای اسلامی همچنین افزود: روز دوم این همایش در شهر کاشمر برگزار خواهد شد.

وی در ادامه با بیان اینکه قرار است طی این همایش نگاه جدیدی به بحث اقتصاد مقاومتی داشته باشیم و تنها به شعارها اکتفا نکنیم‌، گفت: این همایش ملی و منطقه ای دبیرخانه دائمی داشته و این موضوع یکی از ویژگی های مهم این همایش خواهد بود که آن را به عنوان یک فرهنگ ادامه خواهیم داد.

اسماعیل نیا در ادامه تأکید کرد: برگزاری این همایش ملی و منطقه ای می تواند راهکارهای مناسبی در مورد اقتصاد مقاومتی به مسئولان ارائه کند.

وی در ادامه به شرکت کنندگان این همایش اشاره کرد و گفت: نمایندگانی چون غلامرضا مصباحی مقدم و الیاس نادران نمایندگان مردم تهران، غلامرضا تاجگردون رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس و حسینی قائم مقام صندوق توسعه ملی در این همایش حضور خواهند یافت.

رئیس اولین همایش ملی و منطقه ای راه های تحقق اقتصاد مقاومتی در پایان تاکید کرد: همچنین از افرادی مثل محمد نهاوندیان رئیس دفتر رئیس جمهور، محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت سورنا ستاری، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، کاظم جلالی رئیس مرکز پژوهشهای مجلس نیز برای حضور در این مراسم دعوت به عمل آمده که به احتمال زیاد حضور خواهند یافت.

منبع: خانه ملت

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: