۲۶ آبا ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۵۶
با حضور وزیر جهاد کشاورزی

کتابخانه مجازی کشاورزی کشور رو نمایی شد

معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت: با راه اندازی این کتابخانه مجاز کشاورزی، ۹۵ درصد از نیازهای علمی محققان در بخش کشاورزی پاسخ داده می‌شود و در این کتابخانه مجازی با بیش از ۲۰۰ ناشر در دنیا می‌توانیم ارتباط برقرار کنیم.

به گزارش عیارآنلاین، امروز در مراسم بزرگداشت بیست و دومین دوره هفته کتاب از کتابخانه مجازی کشاورزی کشور در سازمان آموزش، تحقیقات و ترویج کشاورزی رونمایی شد.

اسکندر زند

اسکندر زند معاون وزیر در این مراسم گفت: آموزش معمولا با کتاب شروع می‌شود و نتیجه تحقیق هم معمولا به کتاب منتهی می‌شود.

وی افزود: در بین ۳ رکن کتاب، آموزش و تحقیق بر روی آموزش و تحقیق سرمایه‌گذاری شده است ولی در زمینه کتاب در کشور کارهای زیادی انجام نشده است و به ویژه بر روی کتاب‌های علمی سرمایه‌گذاری چندانی صورت نگرفته است.

معاون وزیر جهاد کشاورزی بیان داشت: یکی از چالش‌های ما در وزارت جهاد کشاورزی که با آن مواجه بودیم دسترسی به منابع علمی جدید بود که با همت مرکز اسناد و اطلاعات علمی سازمان کار بزرگی انجام شد و امروز در این مراسم کتابخانه مجازی کشاورزی سازمان افتتاح می‌شود.

زند اظهار داشت: این کار با حداقل هزینه انجام شده و ۹۵ درصد از نیازهای علمی محققین در بخش کشاورزی و سازمان برآورده می‌شود و در این کتابخانه مجازی با بیش از ۲۰۰ ناشر در دنیا می‌توانیم ارتباط برقرار کنیم. بر اساس این گزارش این مراسم با حضور وزیر جهاد کشاورزی، معاونین وی و همچنین معاون وزیر ارشاد برگزار شد و در این مراسم از کتاب «مدیریت جهادی و توسعه کشاورزی» رونمایی شد.

منبع: فارس

۱ دیدگاه

  1. abbas :

    با تشکر، پیشنهاد می شود با این همه ظلم و تبعیض، خود سازمات تحقیقات کشاورزی هم مجازی شود!

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: