۲۵ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۱۲

مصباحی مقدم: نباید اتکای بودجه عمومی به نفت افزایش یابد/ تدوین ۳ بودجه قابل تقدیر است

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس اقدام دولت برای تدوین سه بودجه متناسب با شرایط روز کشور را قابل تقدیر و تشکر دانست و گفت: نباید اتکای بودجه عمومی ما به نفت مجدد افزایش یابد.

به گزارش عیارآنلاین، غلامرضا مصباحی مقدم در گفت‌وگویی برنامه دولت برای تهیه سه بودجه متناسب با نتایج مذاکرات هسته ای را مناسب دانست و اظهار داشت: من در دولت قبل هم معتقد بودم که باید در شرایط تحریمی بودجه جدیدی داشته باشیم، بودجه ای که متناسب با شرایط تحریم و جنگ اقتصادی باشد.

مصباحی مقدم

وی در همین ارتباط به برنامه دولت برای تدوین بودجه متناسب با موفق یا غیر موفق بودن مذاکرات هسته ای اشاره کرد و افزود: پیشنهادی که ما را برای بقا و یا تشدید تحریم ها مجهز کند خیلی خوب است.

مصباحی مقدم همچنین به احتمال پیروزی در مذاکرات و لغو تحریم ها اشاره کرد و گفت:اگر تحریم ها برداشته شود نیز باید بودجه متناسب با آن زمان آماده داشته باشیم و نباید این اعتقاد را داشته باشیم که هر اتفاقی افتاد خوب است چراکه در این شرایط درآمدهای نفتی افزایش خواهد یافت و باید برای آن‌ شرایط هم بودجه در نظر گرفت.

این عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس افزود: نباید اتکای بودجه عمومی ما به نفت مجدد افزایش یابد و دولت باید برنامه ای برای زمان افزایش درآمدهای نفتی و نحوه هزینه آن داشته باشد؛ ما تشکر می کنیم از دولت محترم که این پیش بینی را انجام داده است.

منبع: تسنیم

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: