معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش عنوان کرد

رونمایی از کتاب انس با اهل بیت ویژه دانش‌آموزان ابتدایی و متوسطه

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش وپرورش با اشاره به تجلیل از ۳۵ خادم عرصه کتاب و کتابخوانی گفت:‌ رونمایی از کتاب انس با اهل بیت و حفظ موضوعی قرآن کریم از برنامه‌های آموزش‌وپرورش در هفته کتاب است.

به گزارش عیارآنلاین، حمیدرضا کفاش اظهار داشت: در هفته کتاب دو برنامه ملی در آموزش و پرورش داریم. روز یکشنبه ۲۵ آبان تجلیل از خادمان عرصه کتاب و کتابخوانی در وزارت آموزش و پرورش انجام خواهد شد و از ۳۵ خادم که در طول سالیان پس از انقلاب اسلامی در کشور بیشترین کمک را در امر کتاب و کتابخوانی کرده‌اند در تالار فرهنگ تجلیل خواهیم کرد که در این مراسم وزیر آموزش و پرورش و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی حضور دارند.

حمیدرضا کفاش

وی افزود: رونمایی از کتاب‌های انس با اهل بیت و حفظ موضوعی قرآن کریم نیز در روز یک شنبه ۲۵ آبان اجرا می‌شود که این برنامه را امسال برای دوره ابتدایی و متوسطه آغاز کرده‌ایم.

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش گفت: در هفته کتاب، با حضور معاون فرهنگی وزارت ارشاد ۵۰ هزار نمایشگاه در ۵۰ هزار مدرسه به صورت نمادین افتتاح خواهد شد.دانش آموزان فرصت دارند از بین ۸ هزار عنوان کتاب نیازهای خود را دریافت کنند و مدیران مدارس نیز فرصت برای خرید کتاب دارند.

وی ادامه داد: در دولت تدبیر و امید و در دوره وزارت آقای فانی، ماهنامه تربیت با ضمیمه تربیت سیاسی اجتماعی با رویکرد جدید تشریح سیاست‌های دولت متولد شده است. شماره یک و دو تربیت سیاسی با هدف آموزش سیاسی مربیان تربیتی و مدیران مدارس منتشر شده و با استقبال بسیار خوبی از سوی جامعه آموزش و پرورش مواجه شده است.

منبع: تسنیم

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: