۲۴ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۳۱

آئین‌نامه حمایت از نشریات دانشجویی علوم و فناوری نانو منتشر شد

ستاد ویژه توسعه فناوری‌ نانو در راستای حمایت‌ از فعالیت‌های ترویجی و علمی دانشجویان، آئین‌نامه حمایت از نشریات دانشجویی علوم و فناوری نانو را منتشر کرد.

به گزارش عیارآنلاین، بر اساس این آئین‌نامه، نشریات وابسته به نهادهای ترویجی دانشجویی فناوری نانو که هیات تحریریه آنها غالباً متشکل از دانشجویان باشند، مورد حمایت قرار می‌گیرند. این نشریات می‌توانند منحصراً در مورد فناوری نانو و کاربردهای آن باشند و یا در بخش‌های فرعی خود اقدام به نشر مطالب مرتبط با فناوری نانو کنند. هدف از این حمایت هدایت فضای علمی دانشجویی به سمتی است که به توسعه پایدار علمی در کشور بیانجامد.

نانو

بر اساس این آئین‌نامه هر نشریه با توجه به نوع آن (الکترونیکی یا چاپی)، کیفیت، موضوعیت، تعداد صفحات و سایر فاکتورهای ذکر شده در آئین‌نامه امتیازدهی می‌شود.

پرداخت حمایت مالی بر اساس امتیاز کسب شده و بعد از چاپ یا انتشار نشریه انجام می‌پذیرد و منوط به ارسال مدارک لازم منطبق بر آئین‌نامه درخواست حمایت توسط مجری از طریق پست الکترونیکی journal@nano.ir و همچنین ارسال مستندات از طریق پست است.

به نوشته سایت نانو، سقف حمایت‌ از یک عنوان نشریه حداکثر چهار مرحله در سال و تا سقف مجموع حداکثر یکصد و هشتاد میلیون ریال برای مجموع چهار مرحله حمایت است.

همچنین مبلغ حمایت از نشریات دانشجویی وابسته به گروه‌های دانشجویی علوم پزشکی، زیست فناوری، دامپزشکی و علوم دارویی ۱۰ درصد افزایش حمایت خواهند داشت.

علاقه‌مندان می‌توانند برای ارتباط با بخش حمایت از نشریات دانشجویی و کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۰۹۳۵۶۲۶۷۲۳۵ تماس بگیرند و یا با پست الکترونیکی journal@nano.ir مکاتبه کنند.

منبع: ایسنا

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: