نماینده مردم پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی:

آموزش و پرورش همانند نظام سلامت نیازمند حمایت‌های ویژه است

نماینده مردم پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ۱۳۰ هزار کلاس درس سیستم گرمایشی نامناسبی دارند، گفت:‌این انتظار وجود دارد که دولت مشابه حمایت‌هایی را که از بحث بهداشت داشت در بحث آموزش‌وپرورش داشته باشد.

به گزارش عیارآنلاین، رسول خضری نماینده مردم پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی با حضور در بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها در گفت‌وگویی اظهار داشت: ۱۳۰ هزار کلاس درس در کشور سیستم گرمایشی مناسبی نداشته و با استفاده از بخاری گرم می‌شوند.

رسول خضری

وی افزود:‌ انتظار داریم دولت در بودجه سال آینده اعتبارات کافی برای آموزش و پرورش لحاظ کند و در نشست نمایندگان مجلس با وزیر آموزش و پرورش بحث اعتبارات عمرانی آموزش و پرورش و اختصاص اعتبارات مناسب مطرح شد.

نماینده مردم پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: شاهد بودیم که دولت در بحث آموزش و سلامت اعتبارات کافی را اختصاص داد و حمایت‌های لازم را در این زمینه اعمال کرد، هم‌اکنون این انتظار وجود دارد که چنین حمایتی از آموزش و پرورش صورت بگیرد چرا که نیروی انسانی محور توسعه پایدار در کشور است.

خضری افزود: در بودجه سال ۹۳ مبلغ ۲۰۰ میلیارد تومان بابت نوسازی، مقاوم سازی و تجهیز مدارس در نظر گرفته شد که این رقم اندک است. در بحث آموزش و پرورش باید اعتباری معادل ۵ هزار میلیارد تومان برای نوسازی و تجهیز مدارس در نظر گرفته شود.

منبع : تسنیم

چهره‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: