۲۲ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۰۷:۴۲
درنمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها:

۳۰ هزار مهندس در سازمان نظام مهندسی معدن عضویت دارند

رئیس سازمان نظام مهندسی معدن ایران گفت : امروز بیش از ۳۰ هزار نفر مهندس عضو حقیقی در رشته های اصلی معدن، زمین شناسی، متالورژی استخراجی و نقشه برداری در این سازمان عضویت دارند .

به گزارش عیارآنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام مهندسی، هرمز ناصرنیا در بازدید از بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاریهای داخلی در مصلی تهران اظهار داشت : سازمان نظام مهندسی معدن یک نهاد فراگیر تخصصی است که در سال ۱۳۸۱ براساس مصوبه مجلس شکل گرفت و از شروع فعالیت آن اکنون بیش از یک دهه سپری شده است .

معدن کاران

وی انسجام و تنسیق امور حرفه ای مهندسان مرتبط با فعالیت های معدنی از اهداف شکل گیری سازمان نظام مهندسی معدن ایران ذکر کرد .

ناصرنیا تاکید کرد : توجه به ایمنی در معادن، آموزش سطوح کارشناسی تا کارگری و استاندارد سازی فعالیت های معدنی از جمله مهمترین مواردی است که سازمان نظام مهندسی معدن به عنوان وظایف قانونی خود، به آن پرداخته است.

رئیس سازمان نظام مهندسی معدن ایران در این بازدید ضمن حضور در غرفه های ایرنا و ماهنامه نظام مهندسی معدن و شماری دیگر از رسانه ها از نزدیک با شیوه فعالیت آنها آشنا شد و در خصوص فعالیت این سازمان به خبرنگاران حاضر در غرفه ها توضیحاتی ارایه داد .

ایران اکنون با پنج هزار و ۴۰۰ معدن فعال ، سالانه بیش از ۴۰۰ میلیون تن مواد معدنی استخراج می کند .

بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها تا ۲۳ آبان ماه پذیرای عموم علاقه مندان است.

منبع : ایرنا

چهره‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: