۲۲ آبا ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۳۷

نحوه توزیع مطالبات دامداران از یارانه شیرخام مشخص شد

در جلسه امروز(چهارشنبه) معاونت امور دام، نحوه توزیع یارانه شیر دامداران در ۳۲ استان کشور مشخص شد تا بر اساس آن دامدارن مطالبات خود را به‌طور مستقیم از دولت دریافت کنند.

به گزارش عیارآنلاین، رئیس هیئت‌مدیره انجمن صنفی گاوداران امروز در گفتگویی با اعلام این خبر گفت: در جلسه امروز معاونت امور دام وزارت جهاد کشاورزی نحوه توزیع مطالبات ۲۲۵ میلیارد تومانی دامداران مشخص شد.

شیر خام 2

احمد مقدسی افزود: در جلسه امروز تمام مسئولان و ذی‌نفعان مرتبط با بخش شیرخام از معاونت امور دام، سازمان حمایت مصرف و تولیدکننده، انجمن صنفی گاوداران، اتحادیه مرکزی دامداران ایران و کارشناسان بخش حضور داشتند و بر سر مدل جدید توزیع یارانه شیر دامداران بر اساس میزان جذب به کارخانه توافق کردند.

وی خاطرنشان کرد: بر این اساس، به معاونت‌های امور دام ۳۲ استان کشور ابلاغ شد که میزان اطلاعات شیر ورودی دامداران به کارخانه‌ها را بر اساس قراردادها و صورت‌حساب جمع‌آوری و ارائه کنند.

رئیس هیئت‌مدیره انجمن صنفی گاوداران ادامه داد: بعد از جمع‌آوری اطلاعات مربوط به شیر ورودی کارخانه‌ها، یارانه ۳۲۵ دامداران به‌طور مستقیم از طریق معاونت‌های امور دام پرداخت می‌شود.

مقدسی تصریح کرد: این یارانه مربوط به ماه‌های فروردین، اردیبهشت و خرداد سال جاری است که با تأیید تشکل‌های صنایع لبنی، به‌طور مستقیم و از طریق معاونت امور دام به حساب دامداران واریز می‌شود.

منبع: ایانا

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: