۲۱ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۴۵

قیمت خرید تضمینی گندم تا ۱۲۰۰ تومان قابل بازنگری است

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: از نظر کمیسیون کشاورزی قیمت خرید تضمینی گندم تا ۱۲۰۰ تومان قابل بازنگری است.

به گزارش عیارآنلاین، نیازآذری با حضور در بیستمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها  درباره قیمت خرید تضمینی گندم اظهار کرد: پیش از این قیمت خرید تضمینی گندم ۷۴۰ تومان بود که در حال حاضر این قیمت به ۱۱۵۵ تومان افزایش یافته است؛ البته از نظر کمیسیون کشاورزی قیمت خرید تضمینی گندم تا ۱۲۰۰ تومان قابل بازنگری است.

نیازآذری

نماینده مردم بابل در مجلس با اشاره به اینکه ایران کشور کم آبی است و این شرایط امروز تشدید شده است گفت: می‌توان با فرهنگ سازی مناسب و مدیریت مصرف و بهینه‌سازی مصرف در بخش‌های مختلف، کمبود آب را مدیریت کرد.

وی با اعلام اینکه در روزهای گذشته کمیسون کشاروزی مجلس با وزیر نیرو جلسه‌ای داشت تا سند جامع آب کشور تدوین و به مجلس ارائه شود گفت: امید است در برنامه ششم توسعه کشور توجه لازم به آب و مصرف آن وجود داشته باشد.

این عضو کمیسیون کشاروزی مجلس تأکید کرد: همچنین باید زیرساختهای کشاورزی تغییر و به روزرسانی شود. باید در شهرها برنامه تصفیه آب و جمع‌آوری آب و فاضلاب در دستور کار قرار گیرد.

نیازآذری با اشاره به اینکه در تهران بیش از سه میلیون متر مکعب آب مصرف می‌‌شود گفت: شش تا هفت هزار متر مکعب این رقم می‌تواند به بخش کشاورزی بازگردد.

منبع:تسنیم

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: