۲۱ آبا ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۳۲

پرداخت ۵۵۰۰میلیارد ریال تسهیلات بابت خرید محصولات کشاورزی

معاون اعتبارات بانک صادرات از پرداخت ۵۵۰۰ میلیارد ریال تسهیلات بابت خرید محصولات کشاورزی خبر داد و گفت: طی هشت ماه نخست امسال ۶۰۰ هزار میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج و جهیزیه پرداخت شده است.

به گزارش عیارآنلاین، امیر یوسفیان معاون اعتبارات بانک صادرات ایران با حضور در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات وخبرگزاری‌ها درباه میزان پرداخت تسهیلات در این بانک، اظهار داشت: در راستای ترویج سنت حسنه ازدواج در جامعه طی ٨ماه نخست سال ٩٣ حدود ٢٠٠ هزار فقره وام قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه به ارزش ۶۰۰ هزار میلیارد ریال پرداخت کرده است.

بانک صادرات

وی افزود: از ابتدای سال تا مورخ هشتم آبان ماه سالجاری، ١٩٨ هزار و ١٧ فقره وام ازدواج و تهیه جهیزیه را به متقاضیان پرداخت نموده و مانده کل پرداختی این بانک در سر فصل قرض الحسنه ازدواج بالغ بر ٥هزار و ٩٢٠ میلیارد ریال می باشد و این بانک مبلغ ٥٦٤ میلیارد ریال را در سایر سر فصل های قرض الحسنه همچون: درمان بیماری، تعمیر و ودیعه مسکن، کمک به زلزله زدگان ، اشتغالزایی، تجهیز مدارس و…. پرداخت کرده است.

معاون اعتبارات بانک صادرات همچنین گفت: این بانک ٨٠هزار ٩٩٧ میلیارد ریال تسهیلات را در سرفصل های تسهیلات مسکن ایثارگران، خرید گندم و محصولات کشاورزی، صندوق توسعه ملی، بافت فرسوده، نوسازی مسکن روستایی و… پرداخت کرده است.

یوسفیان در ادامه افزود:بر اساس تفاهم نامه ای که بین این بانک و صندوق بازنشستگی کشور به امضا رسیده است مقرر شد در راستای رفع نیاز های بازنشستگان تعداد ٢٠٠ هزار فقره وام قرض الحسنه را به آنها پرداخت کند.

وی همچنین از اعطاس ۵۵۰۰ میلیارد ریال تسهیلات بابت خرید محصولات کشاورزی در بانک صادرات خبر داد و گفت: از اول سال تا کنون بیش از ۱۰۰ هزار میلیارد ریال تسهیلات به تولید و صنعت و کشاورزی پرداخت کرده ایم.

منبع:تسنیم

چهره‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: