امروز برگزار می‌شود

نشست مشترک تعزیرات و دانشگاه علوم پزشکی درباره دریافت زیرمیزی توسط پزشکان

راهکارهای برخورد با دریافت زیر‌میزی توسط پزشکان در جلسه امروز تعزیرات حکومتی با دانشگاه علوم پزشکی تهران مورد بررسی قرار می‌گیرد.

به گزارش عیارآنلاین، محمد محمدی مدیر کل تعزیرات حکومتی استان تهران در گفت‌و‌گویی در غرفه این خبرگزاری در بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها افزود: این جلسه ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه صبح امروز (چهارشنبه) در محل تعزیرات حکومتی استان برگزار می شود.

زیرمیزی پزشکان

این مقام مسئول در تعزیرات حکومتی درباره بیشترین تخلف اصناف در تهران نیز گفت: طبق قانون، واحدهای صنفی تکالیفی بر عهده دارند و اولین تکلیف آنها، درج قیمت است.

محمدی ادامه داد: درج قیمت، پایه تخلفات دیگر محسوب می شود به طوری که اگر این مورد به خوبی انجام شود که متاسفانه نمی شود، گران فروشی بوجود نمی‌آید.

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان تهران اضافه کرد: متاسفانه امروز در بحث درج قیمت و رعایت سود مصوب یا قانونی توسط واحدهای صنفی مشکل وجود دارد که موجب گران فروشی یا کم فروشی می‌شود.

محمدی گفت: اگر این موارد از سوی واحدهای صنفی رعایت شود، حقوق مردم حفظ شده و تخلف کم می شود.

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان تهران افزود: البته نظارت بر این موضوع بر عهده اتحادیه اصناف است اما بررسی های میدانی ما نشان می دهد این نوع تخلفات هر ساله افزایش می‌یابد.

وی همچنین از آغاز طرح ساماندهی صنوف چینی و بلور تهران با همکاری تمام دستگاه های نظارتی از ۲۹ آبان ماه خبر داد.

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان تهران در خصوص نقش رسانه ها در کاهش تخلفات و آگاهی بخشی به مردم گفت: رسانه ها باید واقعیت ها را منتشر کنند که‌ خوشبختانه خبرگزاری تسنیم در این راستا گام برداشته و به دنبال ژرونالیستی کردن خبر و جذب مخاطب خاص از این طریق نیست.

وی افزود: متاسفانه برخی رسانه ها نیز بیشتر خبرسازی می کنند که خوب نیست.

منبع: تسنیم

چهره‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: