۲۱ آبا ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۰۶
امیری خامکانی خبر داد:

بررسی تقاضای تحقیق و تفحص از وزارت نفت در کمیسیون انرژی مجلس

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس از بررسی تقاضای تحقیق و تفحص در کمیسیون انرژی مجلس و تشکیل کمیته ویژه برای بررسی بیشتر این موضوع خبرداد.

به گزارش عیارآنلاین، حسین امیری خامکانی در گفت و گویی از بررسی تحقیق و تفحص از عملکرد وزارت نفت و سازمان های مرتبط از جمله سازمان حفاظت محیط زیست و سازمان ملی استاندارد ایران در خصوص بنزین وارداتی یورو ۴ و مسائل مربوط به تولید بنزین در جلسه امروز کمیسیون متبوعش باحضور مسؤولین وزارت نفت سازمان های محیط زیست و ملی استاندارد ایران، دیوان محاسبات کشور، مرکز پژوهش های مجلس و نمایندگان متقاضی تحقیق و تفحص خبرداد.

امیری خامکانی

نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت در اردیبهشت وزارت نفت را موظف می کند ازتیرماه سال جاری بنزین یورو ۴ وارد کند، افزود: سازمان بازرسی و سازمان ملی استاندارد و محیط زیست و هم دیوان محاسبات و اداره نظارت بر منابع نفتی وزارت نفت اعلام کردند که محموله های نفتی از کیفیت بالا برخوردار بوده و یورو ۴ بوده است.

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به نظارت سازمان محیط زیست بر بنزین وارداتی در پمپ بنزین ها و نظارت سایر نهادهای نظارتی در مبدا،‌ افزود: قرار شد کمیته مشترکی تشکیل شود و این موضوع مجددا بررسی شود و اگر نمایندگان متقاضی تحقیق و تفحص قانع شدند تحقیق و تفحص منتفی می شود.

منبع : خانه ملت

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: