۲۰ آبا ۱۳۹۳ ساعت ۱۹:۰۳
با همت وزارت نفت

عسلويه دارای پرديس فرهنگی می شود

در پي امضاي تفاهم‌نامه فرهنگي بين وزارت نفت و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي مبني بر توسعه همكاريهاي دو طرف در خصوص فراهم كردن امكانات فرهنگي و احداث مراكز و مجتمعهاي فرهنگي در گستره صنعت نفت كشور، وزير نفت با پيشنهاد روابط عمومي اين وزارتخانه با احداث پرديس فرهنگي در منطقه عسلويه موافقت كرد.

وزارت نفتبه گزارش عیارآنلاین، در پي امضاي تفاهم‌نامه فرهنگي بين وزارت نفت و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي مبني بر توسعه همكاريهاي دو طرف در خصوص فراهم كردن امكانات فرهنگي و احداث مراكز و مجتمعهاي فرهنگي در گستره صنعت نفت كشور، وزير نفت با پيشنهاد روابط عمومي اين وزارتخانه با احداث پرديس فرهنگي در منطقه عسلويه موافقت كرد.

اين گزارش حاكي است سازمان منطقه ويژه اقتصادي انرژي پارس و اداره كل روابط عمومي در همكاري با ساير واحدهاي مربوط مطالعات و اقدامات لازم را در خصوص تحقق اين طرح انجام خواهند داد.

شايان ذكر است كه پر كردن ايام فراغت كاركنان و خانواده هاي آنان به ويژه در مناطق دوردست صنعت نفت از اهم امور و اهدافي است كه اداره كل روابط عمومي با پشتيباني وزير نفت پيوسته در پي انجام و پيگيري آن بوده است و امضاي تفاهمنامه همكاريهاي فرهنگي با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي هم گام مهمي در راستاي تحقق اين امر به شمار مي رود.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: