۲۰ آبا ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۵۵

۶۰ میلیارد ریال برای اجرای طرح توانمند سازی جوامع محلی اختصاص یافت

معاون ترویج معاونت ترویج و مشارکت های مردمی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری از اختصاص ۶۰ میلیارد ریال اعتبار برای اجرای طرح توانمندسازی جوامع محلی خبر داد.

به گزارش عیارآنلاین، مجید لقمان پور روز سه شنبه در حاشیه دومین همایش ملی بیابان در دانشگاه سمنان گفت: طرح توانمندسازی جوامع محلی با هدف ارتقای مهارتها و توان مجریان و بهره برداران منابع طبیعی و آبخیزداری اجرا می شود.

جنگل - محیط

وی ساماندهی، ایجاد تشکل های مردمی و آموزش مجریان را سه برنامه در قالب این پروژه دانست و اظهار داشت: هدف از توانمندسازی کمک به بهره برداران برای کسب مهارتهای لازم و ارتقای توان اقتصادی و معیشتی آنان است.

لقمان پور از فعالیت یک هزار و ۳۳ تعاونی در بخش منابع طبیعی کشور خبر داد و گفت: با تشکیل صندوق توسعه منابع طبیعی به دنبال ساماندهی و مشارکت دادن این تعاونی ها در تشکیل این صندوق هستیم.

معاون ترویج معاونت ترویج و مشارکت های مردمی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری گفت: تشکیل اتحادیه ملی تعاونی های منابع طبیعی از برنامه های این سازمان است و در نظر است این اتحادیه با توجه به شکل گیری اتحادیه های استانی تا پایان امسال با تعیین هیات موسس در کشور تشکیل شود

منبع:ایرنا

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: