۲۰ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۵۹
در گفت‌وگو با شبکه خبر

عراقچی: تا آخرین لحظه پشت میز مذاکره‌ایم/رسیدن به تفاهم تا قبل از ۳ آذر شدنی است

عضو ارشد تیم مذاکره کننده با بیان اینکه پیشنهادها و ایده‌هایی که به خصوص از طرف ایران ارائه شده، ظرفیت رسیدن به راه‌حل مورد قبول را دارد، گفت: تا آخرین لحظه پشت میز مذاکره هستیم و معتقدیم رسیدن به تفاهم تا قبل از ۳ آذر شدنی است.

به گزارش عیارآنلاین،  سید عباس عراقچی معاون امور حقوقی و بین‌المللی وزارت خارجه و عضو ارشد تیم مذاکره کننده هسته‌ای در گفت‌وگو با شبکه خبر در خصوص حصول توافق جامع هسته‌ای گفت: اگر اراده سیاسی واقعی در طرف مقابل وجود داشته باشد، راه‌حل‌هایی که الان مطرح شده، پیشنهادها و ایده‌هایی که به خصوص از طرف ایران ارائه شده، ظرفیت رسیدن به یک راه‌حل و توافق مورد قبول را دارد.

عراقچی

وی افزود: اگر اراده سیاسی واقعا وجود داشته باشد، می‌شود از این فرصت استفاده کرد.

عضو ارشد تیم مذاکره کننده هسته‌ای تصریح کرد: ما تا آخرین لحظه پشت میز مذاکره خواهیم بود و به اعتقاد ما رسیدن به یک تفاهم تا قبل از ۲۴ نوامبر (سوم آذر) شدنی است و حداقل در خصوص کلان قضیه و موضوعات اصلی رسیدن به راه‌حل امکانپذیر می‌باشد.

لازم به ذکر است رایزنی‌های سه جانبه وزرای خارجه ایران، آمریکا و هماهنگ کننده ۱+۵ طی دو روز گذشته در مسقط پایتخت عمان برگزار شد و امروز نیز قرار است نهمین دور مذاکرات جامع هسته‌ای در مسقط برگزار شود.

منبع: فارس

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: