۱۹ آبا ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۱۰

تأمین سرمایه ۲هزار میلیارد ریالی بانک ملت برای طرح‌های نفت و گاز در سال۹۳

مدیرعامل تأمین سرمایه بانک ملت از تامین سرمایه دو هزار میلیارد ریالی این بانک برای طرح‌های نفت و گاز کشور در سال جاری خبر داد.

به گزارش عیارآنلاین، علی قاسمی ارمکی در سومین روز نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها درباره حجم تامین سرمایه بانک ملت در بخش طرح‌ها نفت و گاز کشور گفت: در چهار سال گذشته بانک ملت متعهد به پذیره‌نویسی ۵۱ هزار میلیارد ریال در طرح‌های نفت، گاز و پتروشیمی شد. همچنین ارزشگذاری بزرگترین هلدینگ پتروشیمی کشور، ذوب آهن و پالایشگاه شیراز توسط این بانک انجام شد.

بانک ملت

مدیرعامل تأمین سرمایه بانک ملت درباره سایر اقدامات این بانک در تأمین سرمایه طرح‌های نفت و گاز کشور هم گفت: هم اکنون علاوه بر تامین سرمایه دو هزار میلیارد ریالی در بخش معدن – میتکو-، قرار است دو هزار میلیارد ریال هم برای یک شرکت خصوصی نفتی که در بخش بالادستی صنعت نفت فعالیت می‌کند توسط این بانک تأمین سرمایه صورت گیرد.

وی با اشاره به اینکه در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر این که باید سهم شرکت‌های دانش بنیان از تولید ناخالص ملی کشور تا افق چشم‌انداز ۱۴۰۴ به ۲۰ درصد افزایش یابد گفت: بانک ملت اولین گروه توسعه کارآفرینی را به همین منظور ایجاد کرد که تأمین سرمایه شرکت‌های دانش‌بنیان را انجام می‌دهد.

منبع:تسنیم

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: