۱۹ آبا ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۱۵
هیئت وزیران تصویب کرد؛

اختصاص ۲ هزار میلیارد ریال به سازمان راهداری برای بازسازی راه‌ها

با تصمیم دولت ۲ هزار میلیارد ریال اعتبار به سازمان راهداری وحمل و نقل جاده ای برای بازسازی راه ها اختصاص یافت.

به گزارش عیارآنلاین، هیئت دولت با اختصاص دو هزار میلیارد ریال به سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای برای تامین ماشین آلات ناوگان راهداری کشور جهت مقابله با حوادث غیرمترقبه و بازسازی راه ها و زیرساخت های خسارت دیده حمل و نقل موافقت کرد.

هیئت دولت

هیئت وزیران در جلسه ۹۳٫۰۸٫۰۷ به پیشنهاد مشترک وزارتخانه های راه و شهرسازی و کشور و معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌ جمهور و به استناد اصل ۱۳۸قانون اساسی تصویب کرد: مبلغ دو هزار میلیارد ریال به صورت تملک دارایی سرمایه ای از محل منابع ماده (۱۰) قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت و ماده (۱۲) قانون تشکیل سازمان مدیریت بحران کشور موضوع بند (ش) ماده (۲۲۴) قانون برنامه پنجم توسعه (به نسبت مساوی) برای تامین ماشین آلات ناوگان راهداری کشور جهت مقابله با حوادث غیر مترقبه و بازسازی راه ها و زیرساخت های خسارت دیده حمل و نقل در اختیار سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای قرار گیرد تا برابر قوانین و مقررات مربوط هزینه شود.

بر اساس این مصوبه، معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌ جمهور هم با هماهنگی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور، اعتبار موضوع این مصوبه را ابلاغ می نماید.

سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای هم موظف شد گزارش نحوه هزینه اعتبار مذکور را در مقاطع زمانی ۳ ماهه به معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور ارائه نماید.

اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور این مصوبه را در تاریخ ۹۳٫۰۸٫۱۵ ابلاغ کرده است.

منبع : مهر

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: