تشکیل کارگروه بیمه و طرح سلامت

رئیس کل بیمه مرکزی در جلسه مدیران عامل شرکت‌های بیمه با تشریح مزیت‌های طرح سلامت، بر لزوم همراهی شرکت های بیمه با طرح سلامت تأکید و اضافه کرد: موضع صنعت بیمه باید سنجیده و تعریف شده باشد

به گزارش عیارآنلاین به نقل از شادا رئیس کل بیمه مرکزی در جلسه مدیران عامل شرکت‌های بیمه با تشریح مزیت‌های طرح سلامت، بر لزوم همراهی شرکت‌های بیمه با این طرح تأکید و اضافه کرد: موضع صنعت بیمه باید سنجیده و تعریف شده باشد.

پزشکی

محمد ابراهیم امین رئیس کل بیمه مرکزی از تشکیل کارگروه بیمه و طرح سلامت برای اجرایی شدن برنامه‌های این کمیته خبر داد و از اعضای این کارگروه خواست برای رفع موانع و مشکلات پیش رو اقدام کنند، تا همراهی کامل و منسجم شرکت های بیمه در این طرح صورت پذیرد.

رئیس کل بیمه مرکزی در این جلسه از مدیران صنعت بیمه خواست با موضع واضح، شفاف و تخصصی و با در نظر گرفتن اهداف و سیاست های دولت تدبیر و امید برای خدمت به مردم گام بردارند.

«امراللهی» مدیر عامل بیمه ایران،«موسی رضا» مدیر عامل بیمه میهن، «ضمیری» مدیر عامل بیمه پاسارگاد، « هادی» مدیر عامل بیمه سرمد، «عطری» عضو هیئت مدیره بیمه دانا، «نصیری» معاون فنی بیمه های اشخاص بیمه کارآفرین و «حاجتی» نماینده بیمه مرکزی از اعضای کارگروه بیمه و طرح سلامت هستند.

منبع : فارس

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: