۱۸ آبا ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۲۴

کشور دچار خشکسالی مالی است/ توسعه صادرات غیرنفتی مدنظر قرار گیرد

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس نهم با بیان اینکه “دولت باید توسعه صادرات غیرنفتی را مورد توجه جدی خود قرار دهد”، گفت: هم در دولت و هم در مجلس شورای اسلامی از طرح های صادراتی به ویژه در بخش صدور خدمات فنی و مهندسی حمایت می شود.

به گزارش عیارآنلاین، حسین امیری خامکانی در نشست توسعه صادرات خدمات فنی و مهندسی صنعت برق در حاشیه چهاردهمین نمایشگاه بین المللی برق ایران اظهار داشت: کشور دچار خشکسالی مالی است که توسعه صادرات یکی از راهکارهای رفع مشکلات دسترسی به منابع مالی است.

امیری خامکانی

وی افزود: صادرات برق؛ هم در بخش صادرات برق تولیدی و هم در بخش صادرات خدمات فنی و مهندسی برق، از محورهای مورد تأکید در اقتصاد مقاومتی است.

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس نهم با بیان اینکه “دولت باید توسعه صادرات غیرنفتی را مورد توجه جدی خود قرار دهد”، گفت: هم در دولت و هم در مجلس شورای اسلامی از طرح های صادراتی به ویژه در بخش صدور خدمات فنی و مهندسی حمایت می شود که در این زمینه کمیسیون انرژی آمادگی شنیدن مشکلات صادرکنندگان خدمات فنی و مهندسی صنعت برق را دارد تا با تعامل مناسبی که با دولت دارریم بتوانیم این مشکلات را چاره اندیشی و رفع کنیم.

منبع:تسنیم

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: