۱۸ آبا ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۴۴
شرکت ملی پالایش‌وپخش اعلام کرد

یک سوم بنزین توزیعی در مشهد یورو۴ شد

توزیع بنزین یورو۴ در شهر مشهد به حدود یک میلیون لیتر در روز رسید؛ بر این اساس از حدود دو میلیون و ۸۰۰ هزار لیتر بنزین توزیعی دراین شهر، ۳۳ درصد آن کیفیت یورو۴ را داراست.

به گزارش عیارآنلاین، شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی اعلام کرد: با توزیع حدود یک میلیون و ۵۰۰ هزار لیتر بنزین یورو۴ در شهر مشهد در روز جمعه (۱۶ آبان)، حجم بنزین یورو۴ توزیعی در این کلانشهر به ۳۳ درصد رسید.

بنزین

بر اساس این گزارش از ۲۷ مهر ماه سال جاری توزیع بنزین یورو۴ در شهر مشهد آغاز شد و تا روز جمعه ۱۶ آبان در مجموع ۳۸ میلیون و ۸۴۱ هزار لیتر بنزین یورو۴ در انبار نفت مشهد ذخیره شده است که ۱۹ میلیون ۴۱۰ هزار لیتر آن در سطح جایگاه های این شهر توزیع شده است.

این نوع بنزین هم اکنون در جایگاه های اطراف حرم مطهر و نیز مراکز شلوغ و پرتردد شهر مشهد توزیع می شود و و در حال حاضر ۲۰ جایگاه از ۵۴ جایگاه موجود در شهر مشهد بنزین یورو۴ توزیع می‌کنند.

توزیع بنزین یورو۴ از ۲۷ مهر ماه با توزیع روزانه ۵۰۰ هزار لیتر در شهر مشهد آغاز شده و با ایجاد زیرساخت های لازم و افزایش میزان بنزین یورو۴ توزیعی، این کلانشهر به تدریج تحت پوشش کامل توزیع این فرآورده پاک قرار خواهد گرفت.

منبع: تسنیم

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: